Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adscloud.pl - zarabianie na FanPag'u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Adscloud.pl - zarabianie na FanPag'u (/Temat-Adscloud-pl-zarabianie-na-FanPag-u-87940)

Strony: 1 2 3


RE: Adscloud.pl - zarabianie na FanPag'u - raikks - 26-03-2014 15:16

Pewnie SCAM


RE: Adscloud.pl - zarabianie na FanPag'u - PaulPB - 26-03-2014 18:13

o mega mam tam 0,15 zł chyba ułożę sobie życie do śmierci.


RE: Adscloud.pl - zarabianie na FanPag'u - poczmail - 26-03-2014 18:39

Kiedyś już 'funkcjonowali' i raczej za dobrze im ten pierwszy start nie wyszedł. Lol Poza tym wówczas ich pseudoreklamy z wynagrodzeniem za klik to były zwykłe oferty z subskrypcjami SMS, na których prędzej sami byśmy złapali daną ilość leadów za pośrednictwem fapnage, niż proporcjonalną do tej kwoty ilość klików na adscloud. Smile


RE: Adscloud.pl - zarabianie na FanPag'u - aero2 - 27-03-2014 15:13

Wypłacają?


RE: Adscloud.pl - zarabianie na FanPag'u - badom - 27-03-2014 23:56

Nie wiemy, bo jeszcze nikt z tu obecnych w temacie nie uzbierał minimum. W sumie się nie dziwię bo w serwisie cisza i informacja o testach systemu. Jak coś się zmieni to dam znać.


RE: Adscloud.pl - zarabianie na FanPag'u - hosezbsk - 30-03-2014 23:40

Jest to darmowy i kompleksowy raport o adscloud.com. adscloud.com jest obsługiwana w Kajmanach na serwerze o adresie IP 74.117.116.83. Kajmany lokalna waluta jest KYD ($). Oczekuje się, że strona adscloud.com do zarabiania obliczony $ 0 USD na dzień. Jeśli adscloud.com miał być sprzedany to będzie możliwe tylko być wart $ 10 (typowy koszt opłaty rejestracyjnej dla nazwy domeny). Według naszej analizy Google PageRank, adscloud.com url obecnie PageRank 0/10. adscloud.com ewentualnie odbiera szacunkowo 0 unikalnych odwiedzin dziennie - ta strona nie jest bardzo popularne.


RE: Adscloud.pl - zarabianie na FanPag'u - badom - 06-04-2014 18:53

Dodali wiele nowych ofert, sami zobaczcie:
http://adscloud.pl/panel/programs_list
Do wyboru do koloru.


RE: Adscloud.pl - zarabianie na FanPag'u - dyzia - 07-04-2014 12:26

(25-03-2014 20:28)badom napisał(a):  Nic nie wiadomo. Jedyna opcja to chyba spróbować dobić do 100zł i wypłacić. Jeśli mam być szczery to przeczuwam że to scam będzie Smile. Ale to moje odczucia tylko Tongue.

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi w tym wątku. Skoro sam uważasz, że jest wysoce prawdopodobne, że to scam to dlaczego coś takiego w ogóle reklamujesz? Przy czym jednocześnie piszesz:

(06-04-2014 18:53)badom napisał(a):  Dodali wiele nowych ofert, sami zobaczcie:
http://adscloud.pl/panel/programs_list
Do wyboru do koloru.

To możesz w końcu wyjaśnić jak to jest z tym serwisem? Bo skoro sam reprezentujesz dwie tak odmienne postawy to chyba trzeba z góry założyć, że ten serwis jest nic nie warty, a Ty jedynie chcesz wyciągnąć kilku refów "na wypadek gdyby coś się udało"? Jeśli źle rozumuję to wyprowadź mnie z błędu.


RE: Adscloud.pl - zarabianie na FanPag'u - badom - 07-04-2014 12:53

Jakie dwie odmienne postawy? Sprawa jest prosta- znalazłem na innym forum opis tej strony i mnie zaciekawił, więc pokazałem go tutaj wam, bo może kogoś to interesuje i szukał właśnie takiej strony. Jednak napisałem od razu, że sam nie wypłacałem i nie znalazłem żadnych dowodów wypłat, więc nie ręczę za ten serwis. Gdyby moim celem, tak jak piszesz, było nabicie jak największej ilości refów, zachwalałbym ten serwis żeby tylko się rejestrowało jak najwięcej ludzi. Jednak tak nie zrobiłem bo chciałem być szczery i ja nie odpowiadam za tą stronę.

Dodałem ten post wczoraj bo obiecałem, że będę na bieżąco aktualizował temat jak tylko coś się zmieni w adscloud. Zmieniło się bo dodali nowe oferty więc was o tym poinformowałem. Nie reklamuję tego serwisu, a informuję o jego istnieniu, bo może ktoś będzie zainteresowany. Sam też zamierzam z niego skorzystać jak mi podrosną trochę FP.

Pozdrawiam


RE: Adscloud.pl - zarabianie na FanPag'u - zozols1 - 10-04-2014 07:23

Nie wiem dokładnie jak jest z tym serwisem. Rozmawiałem z nimi na gg i wydają się dość wiarygodni. Pisali, że musieli ogarnąć siebie i serwis. Teraz gdy już to zrobili dodali wiele ofert itp. Podobno wypłacali wcześniej co potwierdził Loose- właściciel forum lockerz. To on ich zachęcił do powrotu (potwierdzone przez nich, pytałem się Tongue ). Wygląd ma przyjemny, ale czy to scam ? Trudno powiedzieć. Sam spróbuję tam swoich sił, instanter także budzi wątpliwości, a jednak ludzie tam nadal działają.
Pytałem się ich różnych rzeczy i między innymi o użytkowników, powiedzieli "około 700" .
Wiem piszę podobno podobno... ale moim zdaniem coś z tego serwisu może być. Jeszcze taki wielki earner to potwierdził Tongue Pożyjemy zobaczymy Cool Ja spróbuję znaleźć jakieś dowody lub sam się dokopie do minimum. Jerk