Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stworzenie Subskrybcji Sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Stworzenie Subskrybcji Sms (/Temat-Stworzenie-Subskrybcji-Sms-86946)

Strony: 1 2


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - DiMoPolska - 06-03-2014 21:00

No Właśnie się zastanawiam nad Tym. Bo mam Plan taki, że:

1. Stworzyć Firmę i Papierkową Robotę
2. Założyć Subskrybcje Sms (umowa)
3. I teraz zacząć:

a) Sam: Posiadać kilka swoich stron z różnymi fake'owymi Bonami, Doładowaniami -> i Się Reklamować
lub
b) Stworzyć system, który bardzo mi się podobał jak w Fires.pl (Czyli masz Swoich Ludzi, którzy dla Ciebie Pracują, System Reflinków no i Wypłacam im ich Należną Kwotę) a Reszta dla Mnie


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - Admin - 06-03-2014 21:01

(06-03-2014 20:55)szy1sw napisał(a):  DiMo ale chcesz mieć program tylko dla siebie czy program partnerski stworzyć?

10 postów i też się nie dowiedziałem niczego Tongue

(06-03-2014 20:57)lkserwis napisał(a):  
(06-03-2014 20:53)Admin napisał(a):  
(06-03-2014 20:39)lkserwis napisał(a):  
(06-03-2014 20:34)Admin napisał(a):  Zastanów się 10x czego szukasz bo samo stworzenie usługi to chwila roboty, do współpracy z w/w firmami wymagana jest działalność gospodarcza.
Po twojej składni mam wątpliwości, że ktoś chciałby z tobą muchę w kiblu ubić, a co dopiero interes Tongue

Admin i taka wypowiedź? No nie ładnie, może chłopak nie wie chciałby się zapytać, dowiedzieć, to chyba po to jest to forum? Rolleyes

Ale do czego pijesz skoro nie ma w temacie nawet konstruktywnego pytania Smile
Chętnie wspomogę bo mam wiedzę w tej dziedzinie.
nie piję, no nie ma konstruktywnego pytania, bo nie wiedział jak je zadać Tongue
Wspomóż, chętnie się czegoś dowiem Wink

Wspomóc w czym? rozmówca z Ciebie taki sam jak autor tematu.


(06-03-2014 21:00)DiMoPolska napisał(a):  No Właśnie się zastanawiam nad Tym. Bo mam Plan taki, że:

1. Stowrzyć Firmę i Papierkową Robotę
2. Założyć Subskrybcje Sms (umowa)
3. I teraz zacząć:

a) Sam: Posiadać kilka swoich stron z różnymi fake'owymi Bonami, Doładowaniami -> i Się Reklamować
lub
b) Stworzyć system, który bardzo mi się podobał jak w Fires.pl (Czyli masz Swoich Ludzi, którzy dla Ciebie Pracują, System Reflinków no i Wypłacam im ich Należną Kwotę) a Reszta dla Mnie

No ale gdzie pytanie?

a) robisz i zarabiasz, a jeśli planujesz fejki to szybciej zobaczysz kraty niż pieniądze.
b) płacisz ok. 5 tysięcy złotych programiście za napisanie systemu lub piszesz go sam...

@temat
Bez urazy, ale po awatarze i konstrukcji zdań i pytań nie wiem czy podołałbyś postawić serwer w minecrafcie, nie mówiąc o poważnym serwisie zarobkowym, odniosłem wrażenie że nie skończyłeś gimnazjum, ale chętnie odpowiem na twoje pytania może inni wyciągną z tego tematu jakieś wnioski/wiedzę.


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - DiMoPolska - 06-03-2014 21:05

Fake czyli Mam na myśli To:
- http://askmefm.pl/
- http://zasiltelefon.com.pl/

Więc jakie Kraty ?


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - Admin - 06-03-2014 21:06

a co to ma wspólnego z fajkiem?


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - DiMoPolska - 06-03-2014 21:11

No a jak to można nazwać? Podajesz numer Telefonu i co Otrzymujesz Doładowanie ?

Nie sądze .


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - Admin - 06-03-2014 21:12

Oj martwię się o twój egzamin gimnazjalny bo czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną.

Proponuję zapoznać się z regulaminem stron i usług.


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - DeoRIP - 06-03-2014 21:16

(06-03-2014 20:53)Admin napisał(a):  
(06-03-2014 20:39)lkserwis napisał(a):  
(06-03-2014 20:34)Admin napisał(a):  Zastanów się 10x czego szukasz bo samo stworzenie usługi to chwila roboty, do współpracy z w/w firmami wymagana jest działalność gospodarcza.
Po twojej składni mam wątpliwości, że ktoś chciałby z tobą muchę w kiblu ubić, a co dopiero interes Tongue

Admin i taka wypowiedź? No nie ładnie, może chłopak nie wie chciałby się zapytać, dowiedzieć, to chyba po to jest to forum? Rolleyes

Ale do czego pijesz skoro nie ma w temacie nawet konstruktywnego pytania Smile Poza tym to nie forum o pokemonach żeby co drugi wyraz wpisywać z capslocka.
Chętnie wspomogę i odpowiem na wszystkie pytania bo mam wiedzę w tej dziedzinie.


(06-03-2014 20:53)DiMoPolska napisał(a):  Wysłałem ok.15 Email to firm które oferują właśnie tą Subskrybcje SMS włącznie z Mobiltek.pl

Tylko, że sam temu nie podołam .

"Czemu" nie podołasz? czego szukasz i czego oczekujesz?

Gorszy dzień ? xD


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - DiMoPolska - 06-03-2014 21:18

Doskonale znam regulamin.

A Twoje posty są tutaj zbędnę, ponieważ Tematem niebyły żadne Fejki tylko zupełnie co innego .


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - Admin - 06-03-2014 21:21

(06-03-2014 21:16)DeoRIP napisał(a):  
(06-03-2014 20:53)Admin napisał(a):  
(06-03-2014 20:39)lkserwis napisał(a):  
(06-03-2014 20:34)Admin napisał(a):  Zastanów się 10x czego szukasz bo samo stworzenie usługi to chwila roboty, do współpracy z w/w firmami wymagana jest działalność gospodarcza.
Po twojej składni mam wątpliwości, że ktoś chciałby z tobą muchę w kiblu ubić, a co dopiero interes Tongue

Admin i taka wypowiedź? No nie ładnie, może chłopak nie wie chciałby się zapytać, dowiedzieć, to chyba po to jest to forum? Rolleyes

Ale do czego pijesz skoro nie ma w temacie nawet konstruktywnego pytania Smile Poza tym to nie forum o pokemonach żeby co drugi wyraz wpisywać z capslocka.
Chętnie wspomogę i odpowiem na wszystkie pytania bo mam wiedzę w tej dziedzinie.


(06-03-2014 20:53)DiMoPolska napisał(a):  Wysłałem ok.15 Email to firm które oferują właśnie tą Subskrybcje SMS włącznie z Mobiltek.pl

Tylko, że sam temu nie podołam .

"Czemu" nie podołasz? czego szukasz i czego oczekujesz?

Gorszy dzień ? xD

Nie, dzień jest w porządku Big Grin
Po prostu nie lubię złodziei i multikont, a ten gimbus już dał się dziś poznać, gdy odpowiem oszustowi na wszystkie pytania to zbanuję i wyrzucę wątek Tongue


(06-03-2014 21:18)DiMoPolska napisał(a):  Doskonale znam regulamin.

A Twoje posty są tutaj zbędnę, ponieważ Tematem niebyły żadne Fejki tylko zupełnie co innego .
Skoro znasz regulamin to po co głupoty w tym wątku wypisujesz?
Nie potrafisz zadać konstruktywnych pytań, a twoje posty stanowią bełkot, gdyż sam sobie przeczysz. Skończ gimnazjum i dorośnij zanim zaczniesz się bawić w robienie biznesu, finalnie pozostaje się pożegnać, żegnaj oszuście.


Stworzenie Subskrybcji Sms - Admin - 06-03-2014 21:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.