Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie (/Temat-McDonald-kanapka-dla-pierwszych-stu-uczestnikow-w-najdluzszej-grupie-86187)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - casualsprojects - 22-02-2014 21:40

Ja też wezmę udział, tylko konkretnie kiedy? Wink


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - kuleczka91 - 22-02-2014 21:42

Dzisiaj po północy, bo wiadomo, że wygrywa pierwsze 100 osób w grupie, czyli czym prędzej tym lepiej Wink


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Ty27mek - 22-02-2014 21:45

Też moge wziac udział Lol


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Captain - 22-02-2014 21:45

Ludzie po kiego wam to!? No po kiego? Ja bym nawet za darmo nie był zainteresowany bo to jedzenie jest masakrycznie niezdrowe, że szkoda gadać. A wy się jeszcze specjalnie staracie aby dostać garstkę śmieciowego, trującego żarcia facepalm
Szanujcie się trochę. Nie wszystko co dają bez płacenia trzeba od razu brać...


Pozdrawiam i przepraszam jeśli kogos urazilem, ale taka jest prawda.


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - casualsprojects - 22-02-2014 21:53

pokaż mi coś dzisiaj w czym nie ma chemii Wink
poza tym raz do roku każdy może Wink


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Roxi5017 - 22-02-2014 21:54

Też się przyłącze do akcji Wink


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Yogii - 22-02-2014 21:55

wszytsko jest chemią..Wink


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - haribol - 22-02-2014 21:59

wysłałem do pierwszych 3 osób (oprócz kuleczki) wiadomość na priv jak dołączyć do łancucha. skontaktujcie się z nimi albo oni skontaktują się z Wami. pozdr.
m


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - karusek - 22-02-2014 22:01

Też się przyłączę Wink


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - kuleczka91 - 22-02-2014 22:01

@Captain po jednej takiej kanapce nikomu d... nie urwie, a po drugie jest mase osób, które korzystają z rabatów do maka także no, nie jesteśmy sami, którzy jedzą "to" jedzenie. Poczytaj skład z czegokolwiek i zobacz ile chemii jest napakowane w produktach w sklepie ;p

Odnośnie tematu: Ja będę zakładała Naszą grupę, jakieś pomysły na nazwę? Lepiej nie dawać zarabiam.com, bo nas mogą wywalić za adres Tongue

Ja zaproszę haribola i Roxi i jakąś duszyczkę z forum, natomiast haribol zaprosi pierwsze 3 osoby, które zgłosiły się w temacie no i dalej już zależy od reszty bo my wykorzystamy swoje 3 zaproszenia Tongue