Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ponzi bitcoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ponzi bitcoin (/Temat-Ponzi-bitcoin-86047)

Strony: 1 2 3


RE: Ponzi bitcoin - Betek - 23-02-2014 19:23

Ale w co Wy chcecie wierzyć ? Że niby blockchain kłamie ?


RE: Ponzi bitcoin - Eminey - 23-02-2014 20:30

Nie wierza, ze wplaca, a cokolwiek do nich wroci...


RE: Ponzi bitcoin - Meloman - 23-02-2014 22:32

Panowie up, a czy ktos wam kaze w cokolwiek wierzyc ? To ze tyle osob mu zaufalo nie moze byc fejkiem, radze ruszyc mozgiem, raczej blockchaina nie oszukal.
A jesli nie wierzycie ze cokolwiek by do was wrocilo to w to nie wchodzcie i tyle, nikt was nie zmusza czy cos, no bo chyba wiadome jak juz autor nazbiera z 300BTC albo wiecej, to zwieje, no ale takie jest ryzyko w Ponzi/Hyip. A jak na razie poszerza sie grono osob ktore ufaja, wiec to dopiero poczatek, ale ciekawi mnie jak szybki nastanie koniec Tongue


@Betek

Jestem pod naprawde sporym wrazeniem, serdeczne gratulacje osiagniecia takiego rozglosu, ilosci osob ktore zaufaly temu ponzi, no i ogolnego rozkrecenia biznesu. Tak sobie patrzylem i jeszcze wczoraj przez twoj portfel przeplynelo lacznie 54BTC od poczatku historii tegoz portfela, a teraz juz patrze przez ten adres przeszlo juz 350 BTC (!)
Chyba moje zyczenie sukcesu i powodzenia tak pomoglo Huh
Zycze dalszych sukcesow.


I'm really under impression Smile


RE: Ponzi bitcoin - Betek - 23-02-2014 23:41

Dzięki wielkie !

Sam jestem pod ogromnym wrażeniem czego udało mi się dokonać (wiem zabrzmi trochę nieskromnie) w godzinach szczytu potrafi przewinąć się w ciągu 2 minut 20 BTC przez konto. Teraz saldo wynosi 47,72 BTC a ludzie mimo to wpłacają dalej czyli jest zaufanie, jest super !


RE: Ponzi bitcoin - Kede - 24-02-2014 00:10

edit;scierwo


RE: Ponzi bitcoin - Betek - 25-02-2014 00:40

No nic Panowie, nic się nie dzieje i dziać już się nie będzie. Pobiliśmy rekord ponzi.io (pierwszego ponzi BitCoin) o 97 BTC !

Tylko w niedzielę (od północy do północy) wpłaty wyniosły 297 BTC

Reset ponzi planuję na godzinę 18:00 we wtorek 25.02.2014 r.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany zapraszam, na stronie o 18:00 pojawi się nowy adres walletu

Te ponzi niestety zostało zapchane przez (zbyt duży ba nawet bardzo duży depozyt od prawdopodobnie jednej osoby - chwaliła się ta osoba na innym forum, że dużo zainwestowała - co uniemożliwiło wypłaty do innych).

Sukces jaki został osiągnięty uważam za ogromny ! Może w 2 rundzie uda się go pobić ? Zobaczymy


RE: Ponzi bitcoin - Betek - 25-02-2014 18:01

Tak jak mówiłem nowa runda właśnie się zaczyna

http://ponzi120.com/

Nowy adres do wpłat dostępny na stronie. Pozdrawiam i życzę udanej zabawy !


RE: Ponzi bitcoin - Kede - 25-02-2014 18:54

To dobrze wiedzieć- że straciłem 0.01 BTC inwestując to...
Tak coś czułem, a info o resecie miał być z 2 dniowym wyprzedzeniem. Nie polecam.


RE: Ponzi bitcoin - Betek - 26-02-2014 13:07

wiesz w ogóle na czym polega ponzi ?


RE: Ponzi bitcoin - almonnar - 26-02-2014 17:49

Strona działa i dalej wypłaca, ostatnio zwolniła obroty, ale może jeszcze się rozkręci, można spokojnie inwestować, choć na wypłatę trzeba czasem dzień lub dwa zaczekać, ale zawsze wypłaca