Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak obejść weryfikacje.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Jak obejść weryfikacje.. (/Temat-Jak-obejsc-weryfikacje-85720)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak obejść weryfikacje.. - poczmail - 15-02-2014 20:54

Konta YT założysz weryfikując połączeniem telefonicznym na numer z serwisu k7. Smile

Co do Fb - raczej jedyną opcją pozostają puste startery do wykorzystania. Tongue


RE: Jak obejść weryfikacje.. - mentos91bdg - 15-02-2014 21:15

Zamówiłem kilka starterów zobaczymy co z tego będzie ;p
Teraz kolejna sprawa.. muszę się nauczyć szybko działać na fb ostatnio po 2h dostałem bana ;p więc wynik bardzo słaby xd

Temat do zamknięcia


RE: Jak obejść weryfikacje.. - sqmany - 15-02-2014 21:24

@[poczmail]
To już dawno nie działa

@[mentos91bdg]
Konta zakładaj za pomocą smartphone'a, nie będziesz musiał wpisywać numeru, a konta możesz robić cały czas na jednym smartphonie, jeżeli wejdziesz na to konto na kompie, to pewnie zapyta o numer telefonu, ale będzie można ominąć go wpisanie Wink


RE: Jak obejść weryfikacje.. - poczmail - 15-02-2014 21:33

@up

Aż sprawdziłem przed chwilą i bezproblemowo udało mi się utworzyć zweryfikowane konto Gmail numerem z k7. Jerk Więc sposób jak najbardziej działa, choć czasami wyskakuje, że 'tego numeru użyto zbyt wiele razy'.


RE: Jak obejść weryfikacje.. - mentos91bdg - 15-02-2014 21:54

Jak utworzyłem ze smartfonaa to było wszystko oke ;p
Ale nie zbyt fajnie działa się na smartfonie lepiej na kompie
No i jak piszesz po wejsciu na kompa pytało o weryfikacje sms więc znów klops ;p


RE: Jak obejść weryfikacje.. - Zarobiony_Koles - 15-02-2014 22:06

@Poczmail
Podał byś mi adres to tej strony 7k ? Bo nie weim czy na to wszedłem, a potrzebuje kilku kont na YT.


RE: Jak obejść weryfikacje.. - poczmail - 15-02-2014 22:12

@up: k7, a nie 7k Lol


Odp: Jak obejść weryfikacje.. - Zarobiony_Koles - 15-02-2014 22:13

Pisalem dobrze, zle napisalem tutaj.

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Jak obejść weryfikacje.. - sqmany - 16-02-2014 07:29

(15-02-2014 21:33)poczmail napisał(a):  @up

Aż sprawdziłem przed chwilą i bezproblemowo udało mi się utworzyć zweryfikowane konto Gmail numerem z k7. Jerk Więc sposób jak najbardziej działa, choć czasami wyskakuje, że 'tego numeru użyto zbyt wiele razy'.

Chyba z 10 razy wysyłałem ten kod z youtube,gmail, za każdym razem wyskakiwało ,że zły kod Tongue
Z resztą mój sposób wydaję mi się ,że jest lepszy.

(15-02-2014 21:54)mentos91bdg napisał(a):  Jak utworzyłem ze smartfonaa to było wszystko oke ;p
Ale nie zbyt fajnie działa się na smartfonie lepiej na kompie
No i jak piszesz po wejsciu na kompa pytało o weryfikacje sms więc znów klops ;p
Źle mnie zrozumiałeś, możesz normalnie przejść na kompa i rzeczywiście spyta o podanie telefonu, ale wtedy klikasz "omiń, wpisz nr. telefonu później" - coś takiego i normalnie korzystasz z tego konta na kompie Wink


RE: Jak obejść weryfikacje.. - mentos91bdg - 16-02-2014 09:05

Jak przeszedłem na kompa nie miałem opcji omiń musiałem podać nr telefonu...