Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Facebook? (/Temat-Facebook-84597)

Strony: 1 2


RE: Facebook? - dsfhaf - 29-01-2014 15:41

Utworz z 10 kont używając maili tymczasowych typu koszmail czy cos takiego i oznacz je jako administrator twojej strony Smile Spamuj z nich a gdy dostaniesz bana po prostu usuwaj.. Proste ;D


RE: Facebook? - szamot - 29-01-2014 16:38

Też dużo roboty, bo puszcze spam na 10 fp, i musze na nowo robić konto Smile


RE: Facebook? - Zarobiony_Koles - 29-01-2014 16:45

Eh, pomyśl kreatywnie, da się to na pewno ominąć ;]


RE: Facebook? - szamot - 29-01-2014 19:05

Temat utworzyłem po to bo prosiłem o pomoc, ludzi bardziej doświadczonych, jak by udało mi się myśleć kreatywnie juz dawno bym wpadł na to jak ominać to zabezpieczenie, ale nie dałem rady, dlatego założyłem temat. Smile I proszę o Wasze rady, nie o myślenie kreatywne. Smile


RE: Facebook? - Hrustus - 29-01-2014 19:55

to juz wiem kto mi spamuję na fanpage 50 k like Smile


jak można zablokować taką osobę ? codziennie mi spamuję i codziennie blokuje i zgłaszam i nic nie pomaga


RE: Facebook? - szamot - 29-01-2014 19:59

Spamowałbym Ci, jakbym miał jak, nie robię miliona kont dziennie, żeby na Twoim fp puścić reklamę. Aktualnie nic nie robie na FB, tylko myśle jak można te zabezpieczenia ominąć Smile


RE: Facebook? - dsfhaf - 30-01-2014 21:47

Przy weryfikacji antybotowej kiedys działało wciskanie esc i spamowałeś sb dalej ale potem blokowali konto po paru postach.. ;P


RE: Facebook? - creativeD - 01-02-2014 10:33

Podpinam się, teraz na fb wyskakuje

Możliwość wykonywania tego działania została tymczasowa zablokowana w Twoim koncie.

Jeśli wydaje Ci się, że widzisz to w wyniku błędu, powiadom nas o tym.

Co z tym zrobić, żeby mi nie blokowali ;/