Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YT - czym nabijac odwiedziny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: YT - czym nabijac odwiedziny (/Temat-YT-czym-nabijac-odwiedziny-84186)

Strony: 1 2 3


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - boob92 - 24-01-2014 14:20

(22-01-2014 11:29)Garownik napisał(a):  Ja zrobiłem automatyczne odświeżanie co 5 sek i zatrzymałem na 299 wyświetleniach,wrzuciłem do zalajkowania na addmefast i dałem na wyświetlenia do SYV. Efekt końcowy to już od 3 dni 301 wyświetleń.

Rób co chcesz,ale po tej aktualizacji YT jeszcze nie znalazłem sposobu jak uniknąć zamrażania wyświetleń.

facepalm


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - Garownik - 24-01-2014 16:00

boob92 jakiś problem? pokerface

Dzisiaj wyświetlenia filmiku ruszyły i pokonały barierę 301.Także polecam wszystkim ten sposób. Na pewno nie jest to szybki sposób, ale skuteczny 2


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - alizen - 24-01-2014 21:45

hitleap jako darmowy czy macie premke?


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - Edzison - 25-01-2014 08:51

syv , Enhanceviews - te programy mi wgl nie nabijają wejść....dodatkowo w Enhanceviews ustawilem aby komentowal mi filmy i juz 3 dni mija a niema ani jednego komentarza Wink

z kolei hitleap,u2bviews,addmefast - nabijają prawidlowo Smile


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - GoodLecki - 25-01-2014 13:55

Ja nie znam tych waszych programów ale czy one tych wejść nie walą z jednego ipka lub kilku przypadkiem?
Ja nabijam każde wejście z innego ip jeszcze koment i głos leci i różnicuje wszystko.
Komentarz losowo leci co 5,10.... wejść to samo głosy i nic mi nie mrozi do 5 k dochodzi i sam przerywam Smile
Nie wiem jak tam z tymi waszymi jest ale te nabijacze chyba wskazują jedno źródło wejść dlatego wam przerywa, nie wiem bo takiego problemu nigdy nie miałem Big Grin
A i wejścia są głównie z popularnych social media gdzie jest możliwe że w krótkim czasie wiele osób kliknie i wejdzie na filmik , a te programy , ich strony może nawet są na czarne liście i niedługo w ogóle wam z nich nic nie będzie liczyć.
dodam że starszym kontom ktróe nie miały usuwanych filmików lub wielu naruszeń jest łatwiej.


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - daniel42na - 25-01-2014 14:01

To działa tak że w przeglądarce/programie logujemy się na nasze konto i oglądamy filmy innych osób które promują się w tym serwisie.
Za godzine biernego "oglądania" cudzych filmów dostajemy godzine oglądania naszego filmu przez inne osoby posiadające konta w tym serwisie i robiące to samo.
Oczywiście ip mogą się czasem powtarzać ale nie ma tu raczej mowy o tylko kilku adresach.


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - GoodLecki - 25-01-2014 14:10

No to chyba problemem jest źródło wejść ale głowy nie dam za to . Przydał by sie jakiś nowy serwis tego typu, wtedy można by było to potwierdzić.
Może nawet wpływ mieć rodzaj wejść, ktoś reklamuje polski filmik z polską treścią a 90% wejść jest z zagranicy czy tam z Chin gdzieś Smile


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - Edzison - 13-02-2014 09:16

dziwnie tylko, bo syv mi nie nabija viewsow..


Odp: YT - czym nabijac odwiedziny - asiorek - 13-02-2014 09:29

Dziwne ze jakos ja nabilem na film ponad 4 ka wiewsow tylko enhance i ayv.

Syv nabija powoli. Ale skutecznie.. mi dziala i ne tylko mi. U2b. Nabij sobie 250 enhance potem ok150 syvem i potem laduj czym sie da i ile sie da :-)


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - Qwik - 13-02-2014 09:40

Najlepiej na tej stronie dać pierwsze 1000 wyświetleń
Kod:
http://www.gigaviews.com/#!/page_index
.Bez problemu pokonuje blokadę 301 wyświetleń.