Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fires a podatek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Fires a podatek (/Temat-Fires-a-podatek-83765)

Strony: 1 2


Odp: RE: Fires a podatek - sqmany - 15-01-2014 19:27

(15-01-2014 19:04)bolo9797 napisał(a):  Tylko wiesz ze jak zarabiasz regularnie to musisz zalozyc dzialalnosc gospodarcza??
Jezeli nie przekroczysz przez caly rok 3091 to podatek jest ci zwracany(Napierw musisz go zaplacic Big Grin)
Rozliczyc musisz sie z kazdej zlotowki , nawet od darowizny jest podatek.
Nawet jak od mamy dostajesz kase to powinno sie podatek placic Smile

Jeżeli nie wiesz co to jest darowizna to się nie wypowiadaj, nikt nie musi płacić podatku od pieniędzy które mama nam daje. Wink

Wysłane z mojego telefonu Sony Xperia J ST26i (wygranego na FireGift.pl) przy pomocy TapaTalka


RE: Fires a podatek - davidek00 - 15-01-2014 19:35

ale z kąd bank wie kiedy dostanę kase od fires a kiedy od mamy? hehe chyba że sprawdzają dokładnie co na przelewie jest, w sumie nie wiem dokładnie jak to jest narazie w fires zaczynam i nie spinam czy wypłacą czy nie cierpliwie czekam i zarabiam mam dopiero 22zł więc nie martwie się o podatek bo nawet nie mozna tylu wypłacić,a kuzyna mam w skarbówce to wypytam go jak dokładnie to jest.


RE: Fires a podatek - luxiorsan - 15-01-2014 20:04

a jeżeli zarabiam co jakiś czas jakąś kwotę w internecie i to jest nieregularne i suma zarobków rocznych nie przekracza kwoty wolnej od podatku, to czy moge zrobic tak ze pod koniec roku wpisze w zeznaniu podatkowym w dodatkowym dochodze tyle ile zarobilem po prostu ? czy od kazdegego pojedynczego przelewu z wyplata musze odprowadzac podatek


RE: Fires a podatek - Majka - 15-01-2014 20:55

(15-01-2014 20:04)luxiorsan napisał(a):  a jeżeli zarabiam co jakiś czas jakąś kwotę w internecie i to jest nieregularne i suma zarobków rocznych nie przekracza kwoty wolnej od podatku, to czy moge zrobic tak ze pod koniec roku wpisze w zeznaniu podatkowym w dodatkowym dochodze tyle ile zarobilem po prostu ? czy od kazdegego pojedynczego przelewu z wyplata musze odprowadzac podatek

możesz na koniec roku