Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
koparki do btc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: koparki do btc (/Temat-koparki-do-btc-83053)

Strony: 1 2 3 4


RE: koparki do btc - Zarobiony_Koles - 23-01-2014 16:59

To teraz czemu chcesz sprzedać ją???


RE: koparki do btc - KerPwn - 23-01-2014 17:36

@up
Pewnie temu że ona się nigdy nie zwróci, dodaj do kalkulatora wzrost poziomu trudności oto ss:
http://scr.hu/1ri8/id7g6
Wliczona cena prądu, i cena tego urządzenia. Czyli po prostu kupując i używając tego stracisz na czysto 5 BTC Smile


RE: koparki do btc - patryk006 - 09-02-2014 21:52

(23-01-2014 19:59)ryback napisał(a):  ale pierdolisz jak potluczony
zwraca sie w 4-5 miesiecy to raz a dwa sprzedaje bo mam 8 i wystarczy powoli kopania
a ty pwn nie troluj jak sie nie znasz


To ty nie wprowadzaj ludzi w błąd, skoro on trolluje to na pewno chcesz mi dać jakąś gwarancję że w ciągu 4-5 mc wykopię dokładnie tyle btc za ile chcesz sprzedać minera ?

Klik


Bardzo schematycznie biorąc pod uwagę wzrosty trudności około 20% jak to ma ostatnio miejsce (a nawet więcej bo 3 ostatnie wzrosty od najnowszego to: 18%, 22%, 25%) oraz biorę pod uwagę 1% spadek wzrostów.

Do wakacji wg. tych statyk zarobię około 2.5 BTC na minerze 200gh/s nie uwzględniając kosztów prądu ! a do 2015 nie zarobię nawet 3 BTC

POZA TYM, na cex.io obecnie można mieć 200Gh/s za około 5-5.5 BTC i nie wydajesz nic na koszt prądu.
Jeśli chcesz szukać idiotów nie znających się na tematyce, że powiesz super inwestycja 4-5 mc zwrot po OBECNEJ TRUDNOŚCI która zwiększa się o około 20% co 2 tyg (co oznacza 20% mniejsze zarobki) to rób to gdzie indziej.


RE: koparki do btc - pymyn - 09-03-2014 10:35

Już kultura wypowiedzi autora w stosunku do innych świadczy o nim samym.

Radzę się przyjrzeć jak szybko wzrasta trudność kopania bitcoinów. Średnio co 11 dni trudność jest o dobre ~20% większa. Wystarczy poprzeglądać wykresy w necie.

Temat to typowe szukanie jeleni.


RE: koparki do btc - Lukines - 09-03-2014 11:31

Ja sie już przejechałem na takiej zabawie. Kupiłem 3 na usb i żałuje to sie zwroci ale w rok może dwa. Jeżeli kopies bicoiny. Jeżeli zaczniesz kopać szitcoiny handlować nimi to jesteś w stanie w miesiąc coś ogarnąć. Ale jeżeli nadal ktoś chce to kupić to kupcie sobie jedną sztuke. Pobawcie się. Obczajcie giełdy bo bez tego inwestowanie tak jak ja to zrobiłem jest do bani.


RE: koparki do btc - ryback - 10-03-2014 19:37

bo na usb sie juz nie oplaca
mnie zostaly juz tylko te duze ktora daja rade, i fakt faktem oplaca si ekopac inna walute mozna wyjsc od 50 do 100 % lepiej


RE: koparki do btc - Lukines - 10-03-2014 20:22

up , masz rację opłąca się kopać waluty jeśli masz małą moc jak moje 3 eruptery trzeba szybko reagować na nowe powstające waluty z małym diffem . Przeskakiwanie sprzedawanie kupowanie na cryptycrushu . Wtedy jest opłacalne Wink


RE: koparki do btc - patryk006 - 10-03-2014 21:46

wszystko się opłaca ale zależy za ile ... Big Grin


RE: koparki do btc - Lukines - 11-03-2014 01:41

Dokładnie tak wszystko sie opłaca każda koparka Ci sie zwróci ;D Masz racje ale usb erupter za 50 zł zwraca Ci sie z dwa lata na kopaniu BTC xD


RE: koparki do btc - Eminey - 12-03-2014 22:52

(11-03-2014 01:41)Lukines napisał(a):  Dokładnie tak wszystko sie opłaca każda koparka Ci sie zwróci ;D
Bzdura.
Im dluzej kopiesz tym mniejsze sa zyski, a tym wiekszy wplyw kosztow pradu. Po przekroczeniu pewnej wartosci wiecej placisz na prad, niz kpiesz...

Dodatkowo, ale to juz trudno oszacowac, zawsze jest jakas amortyzacja komputera - ktory przez wyzsze temperatury zuzywa sie szybciej.