Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! (/Temat-6-grudniowy-restock-na-FireGifts-pl-Nasze-wygrane-82312)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - CrisPL - 22-12-2013 21:18

Nic nie wygrałem z taką prędkością potwierdzało mi captcha, że nie szło nic zgarnąć. A liczyłem na doładowanie.


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - Arivi - 22-12-2013 21:18

Lipa nie restock... Dali po dwie nagrody z każdego i wielkie G.


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - firefare - 22-12-2013 21:18

Ja klikałem ponad 10 razy na nagrody i cały czas na samą górę strony mnie przerzucało, a kod się nie pojawiał. Sory tak nie powinno być i nigdy tak wcześniej nie było -.-


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - ikarian - 22-12-2013 21:18

(22-12-2013 21:15)Nortix napisał(a):  Tyle wygrać hahah ;D

@Sqmany gratki Wink

Ps: stronka nieźle muliła.

Gratulacje, mi przyszły takie, w których jedna słuchawka nie działała, a druga trzeszczyła Big Grin

A cd. tematu to z takimi lagami dajcie spokój... Czekałem ok 45 sec na potwierdzenie kodu przy tablecie....


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - Prosiaczeq - 22-12-2013 21:20

Najbardziej udany restock.
http://scr.hu/1d5z/p6qof


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - rayden - 22-12-2013 21:20

@ikarian

Miałem to samo przy Kindle, gdy się załadowało okazało się, że już nie ma Smile Dalej nie było nawet sensu próbować.


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - Kancio - 22-12-2013 21:20

[Obrazek: ssuh.png]

Najs, najs kubeczek :]
Odziwo żadnych lagów nie miałem...


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - firefare - 22-12-2013 21:21

ikarian niektórym wgl kod się nie chciał nawet próbować ładować.


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - supercola - 22-12-2013 21:21

Restock był do dupy, lagi z dupy - gorsze niż za poprzedniego właściciela Vexa... Pier$#ole tą stronę, Dowidzenia, Dobranoc !


RE: 6(grudniowy) restock na FireGifts.pl - Nasze wygrane! - Nortix - 22-12-2013 21:24

[/quote][

Gratulacje, mi przyszły takie, w których jedna słuchawka nie działała, a druga trzeszczyła Big Grin

A cd. tematu to z takimi lagami dajcie spokój... Czekałem ok 45 sec na potwierdzenie kodu przy tablecie....
[/quote]
to już wiem czego się spodziewać Big Grin a tak szczerze mówiąc to przypadkowo trafiłem na restock tak od niechcenia wziąłem te słuchawki.