Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki telefon polecacie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki telefon polecacie ? (/Temat-Jaki-telefon-polecacie-8113)

Strony: 1 2


RE: Jaki telefon polecacie ? - MR_WHITE - 04-06-2010 22:38

Ja Polecam Ci SE Yari
Mam go I Jest Świetny
Aparat 5mp, i wiele, wiele innych funkcji Smile


RE: Jaki telefon polecacie ? - BartuS - 04-06-2010 22:42

Nokia 5800


RE: Jaki telefon polecacie ? - MareKSG - 04-06-2010 22:53

Każdy podaje swojego fona Big Grin a ja powiem tak... nie wiem jaki telefon by ci się spodobał. Miałem już Samsungi, Motorole, Siemensy, Sony Ericssony, Nokie i LG i szczerze powiem że SE i Samsung to najsolidniejsze firmy. Nokia oczywiście tez dobra ale jakoś bardziej mi te 2 marki podchodzą, nie wiem jak tobie.


RE: Jaki telefon polecacie ? - Sonybek - 06-06-2010 23:47

Hmm ciężko mi powiedzieć jaki by ci polecić telefon bo jest ich wiele na rynku ale polecił bym ci jaką kolwiek Nokie


RE: Jaki telefon polecacie ? - Morfit - 07-06-2010 00:06

Szczerze to polecę Ci tak samo jak BartuŚ Nokie 5800, gdyż sam ją mam i sprawdza się znakomicie. Lecz jeśli wydaje Ci się za drogi etc. to polecę Ci Toshibę G500 lub starego, ale jak to powiadają jarego Sony Ericsson K750i ( telefon bardzo dobry, lecz nie wymagający. )
@pkrecik : nie mogłeś obejść się bez wulgaryzmów ? czy to takie ciężkie ? : (