Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D (/Temat-Typy-NBA-mareczka-bo-wygonili-od-badiiego-D-80276)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 20-11-2013 20:41

No to co, lecimy dalej. Dzisiaj az 12 meczow, ale wiekszosc wedlug mnie nie nadaje sie do typowania, bo jest wiele no betow. Oczywiscie wybralem kilka, ktore moim zdaniem maja spore szanse na wejscie.

1. Milwaukee Bucks vs Portland Trail Blazers typ: PTB(-5) @ 1.91 Lol
2. Golden State Warriors vs Memphis Grizzlies typ: Memphis(+4,5) @ 1.91
Lol
3. Philadelphia 76rs vs Toronto Raptors typ: Rudy Gay over 19,5 pkt @ 1.70 Sad


1. Zaczne od najbardziej pewnego wedlug mnie meczu. Milwaukee gra kiepsko. Niewazne czy graja u siebie czy na wyjezdzie. Nie dosc, ze podstawa nie gra dobrego kosza to dzisiaj maja spory problem z kontuzjami. Pachulia, Neal, Knight, Butler. Dzis maja zagrac bez tych zawodnikow. Wszyscy graja niezle( jak na standardy Bucks ) i wnosza cos do druzyny. Pod znakiem zapytania stoi rowniez wystep Ilyasovy, ktory srednio zdobywa 10 punktow na mecz i calkiem przyzwoicie zbiera pilki. Jesli zagra to raczej watpie, aby jego wystep trwal +30 minut. Panowie z Portland zas, prezentuja sie wysmienicie. Aldridge, Batum, Williams, Lopez i mlodzi Robinson oraz Lillard. Ci goscie naprawde dobrze sie spisuja. Ogladajac ostatni mecz z Brooklynem bylem pod wrazeniem. Na wyjezdzie graja jeszcze lepiej niz u siebie. W meczu z Toronto gdyby nie nadmierne rotacje to unikneliby dogrywki w ktorej i tak ostatecznie wygrali. Dzis Bucks nie maja argumentow, aby wygrac to spotkanie. Kolejna przegrana sie szykuje i mysle, ze jesli przegraja 5 punktami to bedzie to najmniejszy wymiar kary. Licze oczywiscie na dobry meczyk w wykonaniu PTB i pokaza, ze sa zdecydowanie lepsza ekipa niz Milwaukee.

2. Jak ktos by spojrzal tylko na H2H i bilans GSW u siebie to uznalby, ze jestem idiota Big Grin Jednak jesli spojrzalby kto dzis nie zagra to od razu wylozylby pieniadze na Memphis Big Grin Chodzi oczywiscie o Stephena Curryego. Najlepszy strzelec druzyny. Warriors maja u siebie bilans 5-0. Co przemawia za tym, ze dzis ta seria zostanie przerwana? Po pierwsze brak Curryego w skladzie, ktory cierpi na jakis mocny bol glowy. Przejrzalem te mecze i gdyby zabrac Steva z nich to bilans wygladalby nastepujaco: 1-4 ! Dodac musze, ze rywale nie byli z najwyzszej polki, a rzeklbym nawet, ze z bardzo niskiej, bo w kilku spotkaniach wygrali z ekipami, ktore zamykaja tabele. Bez Steva wygraliby tylko pierwszy mecz z LAK w ktorym byl blowout, a Curry akurat wtedy nie zagral najlepszego spotkania w tym sezonie. W pozostalych meczach jego punkty byly bardzo cenne, bo gdyby je odjac o wyniku to w 4 z nich ekipa z San Francisco przegralaby. Oczywiscie nie typuje wygranej Memphis tylko z powodu braku jednego zawodnika. Dodatkowym argumentem jest wysmienita forma Grizzlies. Znakomicie graja Gasol i Randolph. Reszta tez nie odstaje. Widac, ze jako druzyna niezle wspolpracuja. Ostatnio to udowodnili wygrywajac z LAC na wyjezdzie 104-100 co jest niezlym osiagnieciem zwazywszy na sklad Clippersow, ktory jest niewatpliwie mocny a na papierze rzeklbym nawet, ze byl mocniejszy. Mialem grac czysty win po 2.45, ale lepiej nie byc chciwym i wziac podporke. Gram to do dubla z Portland plaska 100.

3. Ostatni typ gram jako singiel. Myslalem zeby dolozyc tu wygrana Heat albo Phoenix, ale po co kusic los skoro w Miami zabraknie Wade'a, a po tym co wczoraj Phoenix pokazalo wole nie ryzykowac chociaz najprawdopodobniej Suns wygraja, a kurs 1.43 nie jest taki zly. No coz, wlasciwie to strasznie wielu argumentow tutaj nie mam. Wszedlem w typy dostepne na ten mecz i zobaczylem DeRozan over 19,5 i Gay over 19,5. Zdecydowalem sie na tego drugiego, bo po prostu jest bardziej regularny. Czesto wchodzi pod kosz co sprzyja zdobywaniu punktow szczegolnie, ze zawodnicy 76rs sporo fauluja. Srednio 18-20 fauli na mecz. Gay na linii osobistych ma duza skutecznosc wiec i tu powinien dorzucic kilka punktow. Mysle, ze to bedzie wyrownany mecz i jesli mialbym wskazywac zwyciezce to byloby to Toronto. Kurs 1.60 jest nieoplacalny jednak, bo jesli wygraja to dzieki sporej zdobyczy punktowej wlasnie Gaya, a kurs 1.70 daje dyszke wiecej. Ogolnie po meczu Portland jestem pozytywnie nastawiony, bo gdyby trener tak nie swirowal z rotacjami w czasie meczu to Raptors nie musieliby tak gonic wyniku i nie doprowadziliby do dogrywki na farcie, a mogliby nawet powalczyc o zwyciestwo. Tak sie jednak nie stalo.

To tyle na dzisiejsza noc. Jak zawsze powodzenia Wink


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Szaman1644 - 20-11-2013 20:50

Na koszykówce się za bardzo nie znam i nie widzę takich typów jak ty podałeś na STS. Mógłbyś mi jakoś pomóc to wybrać, żebym mógł obstawić? Dzięki z góry za pomoc Smile


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 20-11-2013 20:59

Typu na zdobycz punktowa nie masz. Co do pozostalych meczow wchodzisz obok meczow w +20 i tam masz "handicap +4.5" w przypadku portland a w przypadku gsw robisz to samo tylko ze masz tam handicap -3.5 to klikasz obok na "memphis grizzlies"


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Roxi5017 - 20-11-2013 20:59

Dubel postawiony, a singiel nie bo u mnie nie ma takich typow na buku Tongue


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Szaman1644 - 20-11-2013 21:14

(20-11-2013 20:59)mareczek napisał(a):  Typu na zdobycz punktowa nie masz. Co do pozostalych meczow wchodzisz obok meczow w +20 i tam masz "handicap +4.5" w przypadku portland a w przypadku gsw robisz to samo tylko ze masz tam handicap -3.5 to klikasz obok na "memphis grizzlies"

Zgadza się???
[Obrazek: vt22on.jpg]


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 20-11-2013 21:33

Masz tam (3.5) i nad memphis + to wybierz bo nie jestem pewny o co chodzi z tym co na screenie masz. Jakos dziwnie tam jest napisane ale wydaje mi sie ze o to chodzi


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Szaman1644 - 20-11-2013 21:37

Handicap -3,5 n Memphis. Nie wiem nie mogę się tym bardziej połapać. Będę jeszcze jakieś 20 minut to jakbyś to ogarnął to pisz. Dam jeszcze raz screena co wybrałem:
[Obrazek: 0ub9q1.jpg]


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 20-11-2013 21:42

Dobrze wybrales w takim razie. Na telefonie zle mi sie wyswietlalo


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Stworkowaty - 20-11-2013 21:56

A nie miałobyć Memphis +4,5 a nie -3,5? ^^


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 20-11-2013 22:20

U mnie bylo +4.5. Sts ma slabsze kursy i linie i wystawili +3.5 Tam jest -3.5 na GSW, ale podczas gdy wybral Memphis to handi zmienia sie na +3.5. Przynajmniej tak to rozumiem bo innego rozwiazania nie widze.