Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - robi007 [suby, skracanie] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - robi007 [suby, skracanie] (/Temat-Dziennik-Pracy-robi007-suby-skracanie-80192)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik Pracy - robi007 - robi007 - 09-12-2013 22:05

Nie, nie zdałem go, 62/68, pojutrze next podejście, nie załamuje się. Dodatkowo youtube usunęło mi główny kanał z niszami który promowałem od listopada. Ale tak jak byłem na samym dnie tak los zaczął się powoli odwracać

Nieoczekiwanie wpadł 1-wszy lead z Izraela

AstroCash:
Total Earnings:
$0.04


+ otrzymałem wypłate z sejfik.com - 5 zł, w sumie jestem zadowolony.
Naprawdę już myślałem że zwinę się i myślałem że to nie dla mnie a tu nagle znienacka 2 pozytywne rzeczy, myślę że można tylko po prostu cierpliwość, nie robić nic na chama.
No i taka nuta odpowiednia do sytuacji wydaje mi się Wink





RE: Dziennik Pracy - robi007 - robi007 - 26-12-2013 17:44

Sory że tak mało aktualizacji, do 21 grudnia mi nie działał internet, miałem już to zarabianie całkowicie olać ale nie widziałem również innej alternatywy do zastąpienia czasu na nudnej wsi ... Dobra nie ważne. Wróciłem 21 i wziąłem się już na maxa do roboty, w jeden wieczór zalożyłem bloga i wrzuciłem do niego 15 postów, później drugi blog na wordpressie bo nie ufam na 100% bloggerowi, 3 nowe kanały na yt także odbudowałem sobie już zaplecze.

Tak punktowo:
-(nie napisałem) Teorie na prawko zdałem za 2 podejściem, praktyki jeszcze nie.
-Odbudowałem zaplecze (2 blogi, 3 kanały na yt z czego już najlepsza moja nisza ma 3k viewsów)
-Dziś czyli 26 będzie moim pamiętnym dniem gdyż ku mojemu zdziwieniu wpadł pierwszy lead na Roaringcash - Today $1.04 z USA
-Clicki na Adfly również uległy znacznej poprawie od 21 udało mi się ich nabić ponad 100 co jest dla mnie dużym sukcesem:
239
total views
$0.27340
total earnings

Cóż... jednak ciężka praca popłaca, również dzięki filmikowi motywacyjnemu od Arnolda nabrałem więcej wiary w siebie.





Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!


RE: Dziennik Pracy - robi007 - alizen - 26-12-2013 18:18

Bardzo ciekawy dziennik :]jeżeli oczekujesz szybkiego zysku to polecam Ci serwisy z subskrycją sms takie jak :fires, illysms. Bo z zdobywaniem jakiś większych sum na PPA trochę Ci zejdzie


RE: Dziennik Pracy - robi007 - asiorek - 26-12-2013 23:21

hahah @up G%#%^no prawda Smile

myślę, że PPA to najlepszy sposób na zarobek Smile

W półtora tygodonia jak się nie mylę na FC zarobiłem 35$ Jestem totalnym laikiem, działam na 2 wypalonych niszach. Nie mam zadnego bloga głownie promocja strony to YT Smile
Dziś 4.65$ wpadło.. Jesli sie przyłozysz to mozesz zdziałać duuużo. Od stycznia biore się ostro do robty bo ta sumka dała mi sporo do myślenia.. Smile

@robi007 nie poddawaj się Undecided Tez miałem takie chęci jak mi nic nie wpadało, aż nagle dniówka w sumie największa - 16$ I wziąłem sie do roboty Wink


RE: Dziennik Pracy - robi007 - exxthc - 27-12-2013 00:01

Trzymam kciuki i życze powodzenia! Nie poddawaj sie i zobaczysz ze Ci sie to opłaci Big Grin


RE: Dziennik Pracy - robi007 - Lesek - 28-12-2013 12:28

Trzymam kciuki : )


RE: Dziennik Pracy - robi007 - robi007 - 29-12-2013 01:03

Sorry że nie pisze tak regularnie ale jakoś nie mam ochoty zbytnio pisać ciągle o porażkach, od poprzedniego leada nie było nic aż do 25 minuty po północy 28 grudnia, mało co nie zamarłem jak zobaczyłem kolejnego pięknego leada z USA. Jeszcze bardziej się ciesze gdyż miałem okazje na live patrzeć jak wchodzi i posłuchać z roaringcash śmiechu mikołaja który tak naprawde mnie przestraszył.

RoaringCash:
Today's earnings:
1.29 $

AdFly:
277
total views
$0.34091
total earnings

cóż, pięknie rozpoczęty nowy dzień, mam zamiar dziś do 4 porządnie jeszcze popracować i spać do południa ;d

hahah, nie ma to jak ameryka Big Grin





RE: Dziennik Pracy - robi007 - asiorek - 29-12-2013 01:08

bardziej bym się cieszył z francji ^^ Gratuluje tego leada .

Ja tez tak siedze sobie dzis, wisze na f5 mówei no sobote zakończyłem z 11$ jak z niedziela ? odswiezam nic, potem dolar i nagle yep 14$ francja Big Grin Także mój dzień jak najabardziej uważam za udane ( a dopiero poczatek, a gdzie południe? Big Grin)

Nie poddawaj sie, działaj na jakość nie na ilość, i nie wrzucaj syfu, tylko staraj się dobierać to co sam byś urzywał ^^


RE: Dziennik Pracy - robi007 - robi007 - 19-01-2014 17:26

Chciałbym odświeżyć swój temat od razu z zapytaniem czy fires jest serwisem wypłacalnym, bo posiadam tam trochę środków ale nie wiem czy opłaca się dalej ciągnąć to konto dlatego spytam na wstępie, fires wypłaca?


Dalej... nie odświeżałem dzienniczka gdyż szczerze nie chciało mi się.

Moje ogólne zarobki to:
PPA(RC):
All time $7.69
Adfly: 1$
Razem: 8,69$

Zbieram 100$ do końca lutego aczkolwiek, ciągle użeranie się z flagami na yt itd... ciężko jest dlatego pora zmienić taktykę i na razie nic nie będzie wpadać.

Także liczę przede wszystkim na odpowiedzenie na zapytanie, pozdrawiam!


Odp: Dziennik Pracy - robi007 - asiorek - 19-01-2014 17:55

Dotychczas nie wyplaca.. jedni czekaja na wyplaty jedni robia dalej :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2