Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL (/Temat-UWAGA-na-skracarke-linkow-QNH-PL-79652)

Strony: 1 2


RE: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - A$AP - 08-11-2013 23:26

Dobrze wiedzieć. Na początku zabawy z ES skracałem tam linki i z tego co pamiętam wtedy chyba jeszcze było ok Smile


RE: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - ASTONEQ - 08-11-2013 23:33

było wszystko ok jakies 2-3 dni się zaczęło gorzej dziać aż do wczoraj (myślałem, że to wyjątek) ale dzisija znowu to samo więc zrezygnowałem


RE: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - BabyBuns - 08-11-2013 23:42

Dziwicie się? Wcale nie musiał to być nikt stąd. Zobaczył z czego są linki i się zainteresował. Jak dla mnie, to koleś jest geniuszem Jerk


RE: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - UmCyK - 08-11-2013 23:56

Niech ES sprawdzi kogo to były końcówki i kto był taki cwany Smile


RE: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - ASTONEQ - 09-11-2013 00:01

Założycielm tego tematu stwierdził. że linki były podmieniane Smile więc w kodzie strony powinien widzieć na jaki link zostało podmienione


RE: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - aero2 - 09-11-2013 00:32

To sobie na skracaliście, jakby nie było innej skracarki.

Pewnie nikt nie zna, ale polecę http://gg.gg


RE: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - Martin95 - 09-11-2013 12:28

(09-11-2013 00:01)ASTONEQ napisał(a):  Założycielm tego tematu stwierdził. że linki były podmieniane Smile więc w kodzie strony powinien widzieć na jaki link zostało podmienione

Właśnie sprawdziłem kod strony i nie pokazuje mi tam żadnego linku.
Może i jest tak, że po iluś tam wyświetleniach samo podmienia link, ale dlaczego zawsze na jednej i tej samej osoby. Przypadek?

Poza tym dzisiaj wchodząc na stronę qnh nawet nie pokazuje żadnych skróceń.


RE: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - Hiuston - 10-11-2013 02:30

Skracałem tam linki i mi jeszcze nie podmieniło ani razu linku, ale dla pewności zmieniam na inną skracarkę. Dzięki za info. Smile


RE: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - AnnaKa - 10-11-2013 06:09

Heh ktos sobie zrobił Piękną nisze na niektorych. Choc to smieszne to szczerze Wam wspolczuje ;/ ja bym wyszedl z siebie. I dlatego nie maskuje linkow.