Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subskrypcja a zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Subskrypcja a zarobki (/Temat-Subskrypcja-a-zarobki-78917)

Strony: 1 2


RE: Subskrypcja a zarobki - Bandaid - 28-10-2013 07:35

Cytat:Czlowieku to forum chyba nie jest dla cb ... 95% serwisow na ktorych sie zarabia w internecie to oszustko .
Nie masz pojęcia o zarabianiu w internecie skoro twierdzisz, że 95% sposobów na zarobek w internecie to "oszustko". Najpopularniejsze formy zarabiania jak Adsense, Media Buying, CPA czy Clickbank są jak najbardziej uczciwe.
Cytat:Skoro sam nie potrafisz nic zarobic to nie zniechecaj innych .
No tak, bo zarabianie na easysub jest tak bardzo trudne.... Dlatego wszystkie tutejsze nooby zarabiają na tym, bo nawet prostego PPA nie są w stanie ogarnąć, o innych formach zarobku nie mówię.


RE: Subskrypcja a zarobki - aero2 - 28-10-2013 09:50

Bandaid dobrze prawisz, szybciej zarobi się 20 zł na EASYSUB czy 30 zł na Fires dziennie niż na PPA.Smile

Te serwisy są idealne dla nowych chcących zarabiać w internecie, bo nie wymagają niczego, jedynie promocji linku.


RE: Subskrypcja a zarobki - Bandaid - 28-10-2013 09:57

Cytat:Bandaid dobrze prawisz, szybciej zarobi się 20 zł na EASYSUB czy 30 zł na Fires dziennie niż na PPA.
Te serwisy są idealne dla nowych chcących zarabiać w internecie, bo nie wymagają niczego, jedynie promocji linku.
Dokładnie, poza tym czas pracy przeważnie przekłada się na zarobek, dlatego bawią mnie trochę takie pojazdy które ostatnio tu parę razy widziałem, że ktoś nie potrafi zarobić na easysub czy fires.


RE: Subskrypcja a zarobki - Admin - 28-10-2013 10:05

I ja się z Wami zgodzę, subskrypcje smsowe to bardzo trywialny temat i dla nowego earnera to bardzo prosty i łatwy sposób zarobku, zdecydowanie łatwiejszy od PPA.