Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na allegro - konta premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na allegro - konta premium (/Temat-Zarabianie-na-allegro-konta-premium-78885)

Strony: 1 2


RE: Zarabianie na allegro - konta premium - MrGohut - 31-10-2013 18:01

Mam jeszcze jedno pytanie, czy jest szansa że ktoś kupi od takiego laika jak ja ? Chodzi o to, że chciałbym wystawić na start ze 100-150 sztuk na allegro no i sprzedawać to po tej złotówce.


RE: Zarabianie na allegro - konta premium - surfer0700 - 31-10-2013 18:06

Wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania znajdziesz tutaj:
http://zarabiam.com/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934


RE: Zarabianie na allegro - konta premium - MrGohut - 31-10-2013 20:59

No dobra poszło zobaczę co z tego wyjdzie jak kupuje się konto na np. 5 dni na egofiles po czym wystawia się to za np. 1 zł ale przy wystawianiu płaci się 19 zł (wypromowanie jeszcze w liście na pierwszej) to jak się na jedno konto upchnie te 30 osób to ma się 30 zł to zostaje w sumie 4 zł Big Grin Tak to działa czy ci bardziej zaawansowaniu więcej z tego wyciągają ?


RE: Zarabianie na allegro - konta premium - surfer0700 - 31-10-2013 21:04

Działa to zupełnie inaczej. Opisałem to w poradniku. Z resztą często ludzie o to pytali, więc przez połowę tych 200 stron temat się przewija.


RE: Zarabianie na allegro - konta premium - MrGohut - 31-10-2013 21:13

No wiem, ale to jest jednak te 200 stron.
Cytat:Jednak nie sprzeda się tyle kont co przewidziałeś. Wtedy po 15 dniach sprzedajesz to samo konto jako konto 15 dniowe, po 20 dniach, jako 10 dniowe, po 27 dniach jako 3 dniowe, a po 29 dniach jako 24 godzinne.
to czytałem, ale przecież każde konto ma ograniczenie, z tego co wywnioskowałem to gdzieś z 80-100 sprzedaż na jedno konto będzie ok bo jak dam więcej to mogą zablokować. Poczytam jeszcze troche tych komentarzy ale .. pff troche to zajmie :>


RE: Zarabianie na allegro - konta premium - surfer0700 - 31-10-2013 21:18

No niestety, coś za coś. Jest limit na konto, zgadza się. Ile IP zależy od konta, trzeba samemu do tego dojść. Są jeszcze inne sposoby, ale to już inna historia Wink


RE: Zarabianie na allegro - konta premium - MrGohut - 31-10-2013 21:50

A jak jest z podatkiem ? Na prawdę muszę iść gdzieś jak sprzedam to 100 kont ?
Przecież to są tylko konta premium, z tego też trzeba podatek ? Big Grin Jaki bezsens ;s


RE: Zarabianie na allegro - konta premium - surfer0700 - 31-10-2013 21:51

Tak, trzeba. Z każdej zarobionej złotówki powinieneś się rozliczyć. Polska to bezsensowny kraj, nic na to nie poradzisz.


RE: Zarabianie na allegro - konta premium - MrGohut - 31-10-2013 21:59

Ehhh... ;/ No cóż, jeżeli wypali to pójdę ;p Poza tym ta sprzedaż zaczyna działać :> Dzięki za poradnik. Już chyba zapytałem się o wszystko .. tam myślę Smile