Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podatek Za Pieniadze Z Internetu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Podatek Za Pieniadze Z Internetu (/Temat-Podatek-Za-Pieniadze-Z-Internetu-77686)

Strony: 1 2


RE: Podatek Za Pieniadze Z Internetu - Albercik - 08-10-2013 23:18

Ja też nie rozumiem po co działalność, znam sporo osób które zarabiają kwoty niemałe i rozliczają się normalnie jako osoby prywatne.

(08-10-2013 20:38)nyn napisał(a):  Admin

Czyli jeśli dostanę 2 albo 3 miesiące pod rząd wypłatę powyżej 1000zł na Paypal z jakiejś strony na której zarabiam muszę założyć DG?
Nie ma znaczenia, że to dochód zza granicy na przykład?

Jeśli potem przelewasz te pieniądze na bank, koniecznie musisz się rozliczyć. Jeśli pierwszy raz masz zamiar to zrobić, najlepiej zatrudnić do tego księgową, wtedy zawsze możesz spytać co i jak. Po drugie, nie ma znaczenia czy dochód jest zza granicy czy z Polski, z każdego musisz się rozliczyć, ułatwieniem jest po prostu wpisanie sum w rubryce "Inne dochody"


RE: Podatek Za Pieniadze Z Internetu - Prizers - 09-10-2013 13:25

ok to teraz juz nie wiem co mam zrobic . isc do urzedu i tam poprosic o pomoc?


RE: Podatek Za Pieniadze Z Internetu - diabloo07 - 09-10-2013 13:30

No tak będzie najlepiej, każdy urząd inaczej interpretuje te dochody, więc tam dowiesz się wszystkiego.