Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie działa FireCash? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Nie działa FireCash? (/Temat-Nie-dziala-FireCash-76842)

Strony: 1 2


RE: Nie działa FireCash? - panarbuz - 23-09-2013 17:39

DDos z neostrady. Oświadczone na innym forum, calm down, właśnie to ujarzmiają.


Odp: Nie działa FireCash? - hbr - 23-09-2013 17:52

Boże, ale głupie tłumaczenie.
Ciekawe jaki mają serwer jak ddos z Neostrady go wywala Big Grin Coś mi się wydaje, że powoli interes zwijaja :-D


RE: Nie działa FireCash? - tokaj25 - 24-09-2013 14:55

(23-09-2013 17:52)hbr napisał(a):  Boże, ale głupie tłumaczenie.
Ciekawe jaki mają serwer jak ddos z Neostrady go wywala Big Grin Coś mi się wydaje, że powoli interes zwijaja :-D

Ja myśle , że to LCP ich ddosuje Big Grin Jak nic Św. Marian z ziomkami

Widze kolega sie z ddosach Big Grin


RE: Nie działa FireCash? - Kiljan - 24-09-2013 15:56

informacja o ddosie z neostrady była ironią... Atak był, został rozpracowany, wdrożone nowe zabezpieczenia oraz dodatkowe vpsy. Wszystko pod kontrolą Smile W dniu dzisiejszym moga być problemy z niektórymi mirrorami ponieważ przenosimy je dodatkowo na chmurki więc dnsy moga u niektórych się aktualizować


RE: Nie działa FireCash? - Verb22 - 24-09-2013 16:52

a ja nie mam wyplaty od 4 tygodni..


RE: Nie działa FireCash? - FireMedia - 24-09-2013 16:56

a na co zleciles? bo jak payza to możliwe bo od miesiąca księgują nasza wpłatę własną, interweniujemy już u nich


RE: Nie działa FireCash? - comanche - 24-09-2013 18:10

Ja tez zlecilem 16-go wyplate, ale dostalem wlasnie odpowiedz ze dzis maja byc robione wiec oby niedlugo doszlaWink