Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam kogoś kto wyciągnie mnie z kłoptów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukam kogoś kto wyciągnie mnie z kłoptów. (/Temat-Szukam-kogos-kto-wyciagnie-mnie-z-kloptow-76811)

Strony: 1 2


RE: Szukam kogoś kto wyciągnie mnie z kłoptów. - rachman - 24-09-2013 12:19

Wiesz analiza backlinków itd., ewentualna optymalizacja lub poprawa przeoptymalizowania, pomoc z wyjścia z filtra, zdobywanie to dość długi żmudny proces zazwyczaj. Nie zawsze to trwa tyle samo. Poczytaj te artykuły które podaliśmy i próbuj sam póki ktoś nie zgłosi Ci się do pomocy. Sam mam wiedzę tylko teoretyczną na ten temat więc za wiele bym nie pomógł. Przeczytasz te arty to będziesz wiedzieć tyle samo Wink

Najważniejsze to dodaj parę wartościowych treści, zmień optymalizację strony na gorszą/lepszą - zależnie czy jest seo czy za bardzo seo Wink , usuń złe linki które namierzysz i wiadomo zdobywaj cyklicznie powoli mocne linki. Bez kosztów jeśli chcesz przyspieszyć się nie obejdzie.

Jakiś czas temu qdak (nie wiem czy dobrze napisałem pseudonim, jak tak to sorki) na swoim blogu oferował w ramach testów pomoc z wyjściem z filtra czy wręcz bana, nie pamiętam. To grubsza robota i dość kosztowna w znacznej części przypadków -takie odniosłem wrażenie. Także weź pod uwagę czy nie lepiej załapać nową domenę i zacząć od zera ale już tak by googielka się nie czepiła. Powodzenia w każdym razie.