Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[1] Z Serii "Czas na zmiany" -> Działające Hacki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: [1] Z Serii "Czas na zmiany" -> Działające Hacki (/Temat-1-Z-Serii-Czas-na-zmiany-Dzialajace-Hacki-76556)

Strony: 1 2


RE: [1] Z Serii "Czas na zmiany" -> Działające Hacki - Icek - 05-12-2013 18:35

(19-09-2013 16:02)Jahmaican napisał(a):  Za takie coś możesz beknąć . To jest czyja własność i mogą cię za to pozwać .
pokerface

Yeblem Big GrinJerkbekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabeka



Mistrz miesiaca Big Grin

To co kto zrobi z tymi stronami czy plikami na nich to jego sprawa ^^


RE: [1] Z Serii "Czas na zmiany" -> Działające Hacki - dawid020899 - 24-12-2013 13:42

Jeżeli taka strona się rozkręci i będzie o niej w miarę głośno to będzie kiszka bo mogą ci zablokować (chyba). Jerk


RE: [1] Z Serii "Czas na zmiany" -> Działające Hacki - Jahmaican - 25-12-2013 14:04

(05-12-2013 18:35)Icek napisał(a):  
(19-09-2013 16:02)Jahmaican napisał(a):  Za takie coś możesz beknąć . To jest czyja własność i mogą cię za to pozwać .
pokerface

Yeblem Big GrinJerkbekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabeka



Mistrz miesiaca Big Grin

To co kto zrobi z tymi stronami czy plikami na nich to jego sprawa ^^

Gdyby nie było tak niekumatych ludzi jak ty to na tym świecie było by o wiele mniej idiotów! Użyj minimalnie mózgu lub czytaj ze zrozumieniem w kontekście posta do którego zamieściłem odpowiedź . Jeśli ktoś doda na jakikolwiek hosting PPA wynik czyjejś pracy tak jak w tym przypadku działających hacków , bez zgody autora może mieć konsekwencje prawne . Jeśli myślałeś , że pisałem to mając na myśli linki to grubo się myliłeś.


RE: [1] Z Serii "Czas na zmiany" -> Działające Hacki - Mafiozo19990 - 28-12-2013 11:28

Niech autor tematu napisze ile na tym sposobie wyciąga Tongue


RE: [1] Z Serii "Czas na zmiany" -> Działające Hacki - TastemanPL - 01-01-2014 14:16

Ja bym nie ryzykował


RE: [1] Z Serii "Czas na zmiany" -> Działające Hacki - lolekxp - 15-01-2014 17:31

Ja potrafilbym real hacki robic wlasnej roboty.. moze nazwalbym bardziej to mody, szczegolnie dzialajace mody do gier na androida ale nie widze w tym sensu gdyz:

1. Nie znam sie na prawie, a boje sie ze autorzy popularnej gry na fb moga mi niezle na dupe wejsc bo kupujesz diamenty za real kase a tu udostepniasz oprogramowanie ktore daje ci te diamenty za darmo i jeszcze udostepniasz = oni przez ciebie przestaja zarabiac, a taka firma jak zynga np. sobie na to nie pozwoli

2. Jeden pobierze dzialajacy hack i tez go u siebie zuploaduje na blogu i co ? ja sie narobie a ktos lepiej wypromuje i zarobi, a ja nie bede ganial codziennie po 20 blogow i bawil sie w rozszczenia o gowniane prawa autorskie, ten czas mozna lepiej wykorzystac i zarobic

3. Jak ktos pisal, ktos frauda walnie i bedziesz mial cos prawdziwego a nie tknie pewien % ludzi bo widzial na innej stronie i tam go oszukali

pozdrawiam,


Odp: [1] Z Serii "Czas na zmiany" -> Działające Hacki - asiorek - 15-01-2014 17:47

Jesli to na prawdę ma dzialac, to jesji kto pobierze to bedzie polecal go dalej, i zaiwta u cb czesciej, bo cos co dziala to przyciaga bardziej niz fake

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: [1] Z Serii "Czas na zmiany" -> Działające Hacki - kikuss23 - 15-01-2014 23:11

Zacznijmy od tego, czy działające hacki do typu gier Call of Duty, Counter Strike, Combat Arms itp... są legalnie robione?.Czy producent danej gry, nie będzie miał zastrzeżeń?