Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czyżby koniec hacków? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Czyżby koniec hacków? (/Temat-Czyzby-koniec-hackow-76019)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Czyżby koniec hacków? - Saw007 - 07-09-2013 17:28

o końcu PPA możemy mówić gdy z nieba będą spadać GTA V...


RE: Czyżby koniec hacków? - PokerStars1910 - 07-09-2013 17:29

pikusiq

http://zarabiam.com/Temat-Czyzby-PPA-gasnie-61136

XD

Nie zgasło wtedy
Nie zgaśnie teraz


RE: Czyżby koniec hacków? - surfer0700 - 07-09-2013 17:30

Pikusixowi coś w PPA nie idzie, nie ma wiary w siebie i w swoje możliwości i są efekty.
Co rok temat czy PPA gaśnie Jerk


RE: Czyżby koniec hacków? - pikusix1 - 07-09-2013 17:31

@up - właśnie ten sam mój temat znalazłem, ale... wtedy trochę inaczej sytuacja wyglądała. Big Grin


RE: Czyżby koniec hacków? - surfer0700 - 07-09-2013 17:32

W skrócie, nie panikuj jak baba (bez urazy dla Pań), tylko strzel sobie piwko czy tam soczek i do roboty!! Smile


RE: Czyżby koniec hacków? - dondoonsie - 07-09-2013 17:32

(07-09-2013 17:27)PokerStars1910 napisał(a):  
(07-09-2013 17:16)surfer0700 napisał(a):  Bla, Bla, Bla...
A robicie coś żeby było lepiej?
Każdy tylko pisze jak to go pigwin skrzywdził, ale tak naprawdę niewielu robi cokolwiek by wrócić na poprzednią falę pieniędzy.
Wiadomo że to wszystko staje się coraz bardziej znane i nie wiele osób chce się na to nabierać - głównie przez fake pliki, które większość z Was robi - ale to nie będzie tak że dzisiaj zarobisz 100$, a jutro 0$, bo PPA upadnie.
Pingwin próbuje i próbuje, ale nie zapominajmy że YouTube i blogi (seo) to NIE jedyny sposób na promowanie naszych nisz.
Nasz Antarktydzki przyjaciel wprowadził sporo zamieszania, to prawda, ale zamiast zakładać tematy na forum "spadły mi zarobki", "koniec ppa" itd. weźcie się za rozwijanie blogów, szukanie sposobów na promocję i wynajdowanie nowych nisz. Efekt zadowolenia gwarantowany.

A z dnia na dzień na świat i do internetów wchodzą kolejne jeł**** w wieku lat 10 i tak biznes PPA się kręci.

No właśnie dobrze to ujołeś. Co rok każdy jest starszy. Za rok 6 latek będzie miał 7 lat i wejdzie w hacka i pobierze. A ci co mieli 13 to wkońcu dorosną do 20 i skapną się co jest grane. Więc PPA będzie zawsze.

Fakt że nisze będą się wypalać ale przecież co chwile powstają nowe gry.
Ja znalazłem ostatnio bardzo starą niszę. Każdy powie że wypalona, a okazało się że 40 pobrań jest z niej do tej pory, wystarczyło zrobić oryginalnie filmik youtube i uwiarygodnić.

Ja uważam że prędzej padnie Adclickxpress czy Uinvest, niż PPA


RE: Czyżby koniec hacków? - Saw007 - 07-09-2013 17:34

Po prostu chłopak nie ma skąd kopiować postów Big Grin, ale tak na poważnie. PPA będzie istnieć i istnieć dopóki istnieje takie cudo jakim jest INTERNET. (Wróżbita Maciej nawet potwierdził. Wink)


RE: Czyżby koniec hacków? - PokerStars1910 - 07-09-2013 17:36

I nie zapominajmy, na świecie jest nas coraz więcej i więcej (i się to raczej szybko nie zmieni, chyba, że homo będzize mogło dzieci adoptować, grr)... I dzieci w coraz młodszym wieku wchodzą do internetów, szukają hacków, itp - a są nadal bardzo głupie i niedojrzałe, więc moim zdaniem... PPA będzie przynosiło WIĘKSZE dochody, ale zarabiających będą MNIEJ - zostaną tylko Ci, którzy będą mieli dobrą smykałkę i dobrze to ogarną, a takim mniejszym "dilerom hacków" się to nie będzie po prostu opłacało, bo ciężko będzie się wybić. W sensie - coraz więcej będzie chciało zarabiać na PPA, ale wybije się kilku - oni będą zgarniali kokosy, a reszta... centówki. Już tak oczywiście jest, ale myślę, że ta lista się zwęży.


RE: Czyżby koniec hacków? - bolo9797 - 07-09-2013 17:40

Na nasze szczescie w szkolach ucza samych glupot Smile Gdyby uczyli pozytecznych rzeczy w szkole to ppa nigdy by nie powstalo Big Grin


RE: Czyżby koniec hacków? - Qwik - 08-09-2013 07:36

Tak samo pisałem na forum refsc na temat ppd.Pisałem ze ppd będzie do końca świata, a tydzień później FBI wpadło do megaupload i tym samym spowodowało to ze właściciele największych hostów wycofali się z płacenia kasy i ppd stało się nie opłacalne na około rok czasu, więc nie bądźcie zbyt pewni, ze hacki będą cały czas na topie.