Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog usuniety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Blog usuniety (/Temat-Blog-usuniety-75950)

Strony: 1 2


RE: Blog usuniety - Masterjam - 08-09-2013 08:46

Mafiozo
Też na początku złapałem się za głowę o co chodzi w menu wordpresa ale nie jest taki straszny, powiem więcej jest prostszy od bloggera Smile.
Znajdź na youtube filmy z tutorialem do czego co służy w ustawieniach . Mi zajęło to około 3-4 dni i wszystko zrozumiałem.
Nie bać się !!!! A z bloggera uciekaj jak najszybciej


RE: Blog usuniety - MixKosa - 08-09-2013 14:50

(07-09-2013 22:40)Mafiozo19990 napisał(a):  zacznyam sie bać o mojego bloga na bloggerze Tongue tylko na nim obecnie jade, bo nie chce mi sie od nowa stawiac bloga na wlasnym hostingu, szczegolnie jak nie ogarniam WP..

Blogspot to podstawka na której pracujesz aby zarobić na hosting i domenę a nie jechać na tym badziewiu cały czas bo daleko nie zajedziesz jeśli dobrze go rozreklamujesz i będzie kasa płynęła to gwarantuje ze ktoś zgłosi blog i koniec z zarabianiem, mój blog wytrzymał dwa i pól miesiąca zarobiłem ile tam widzisz. Jeśli będziesz kupować domenę i hosting napisz do mnie dam ci rabaty.