Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupno PS3 MOVE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Kupno PS3 MOVE (/Temat-Kupno-PS3-MOVE-75794)

Strony: 1 2


RE: Kupno PS3 MOVE - Bolt - 03-09-2013 18:03

Super Slim zbiera bardzo różne opinie, od dobrych po fatalne. Fakt, masz gwarancję ale to żadna pociecha, mój braciak kupił świeżo po premierze PS Vita i 2 razy była na gwarancji w pół roku aż wymyślili że to tak pomylony egzemplarz że muszą wymienić na nową. Ja swoją PS3 w wersji Slim miałem prawie 3 lata, niestety już ją sprzedałem czego żałuję ale akurat pieniążki były wtedy ważniejsze. Przez te owe prawie 3 lata raz robiłem format dysku bo był już przepchany i konsola zaczęła się wieszać. Tak to zupełnie bezawaryjny sprzęcior. A i jeszcze coś. Jak dysk to ja bym ci radził 250 GB. Biorąc pod uwagę że taki Battlefield 3 zajmuje 13 GB na dysku, FIFA jakoś podobnie to nie chce myśleć co będzie gdy zaczniesz kupować gry PSS


RE: Kupno PS3 MOVE - Szaman1644 - 03-09-2013 18:05

Ja miałem Fat i aktualnie mam Slima i wydaje mi się, że nie ma potrzeby wymieniana na SuperSlim. W sumie rozważałem to kiedyś, ale po przeczytaniu opinii od razu zrezygnowałem. Fat nie był doskonały niestety, bo laser mi się w nim zepsuł i bardziej opłacało się kupić nową konsolę niż naprawić. Slima mam prawie rok i jak narazie nie szwankuje.


RE: Kupno PS3 MOVE - Bolt - 03-09-2013 18:09

Nie oszukujmy się, Super Slim to po prostu finalna wersja PS3, wykonana gorzej by była tańsza i zachęciła do kupna Wink tak samo było w przypadku PSP gdzie finalna wersja była może i tańsza te 100-150zł ale nie posiadała Wifi bodajże


RE: Kupno PS3 MOVE - rasiak221 - 03-09-2013 19:06

rozważam opcje allegro którą kolega podał pare postów wyżej - myślicie, że ten roczny slim nie będzie sprawiał problemów i warto go brać? jest pare fajnych gierek, gwarancja jeszcze rok, tylko boję się, że po prostu może coś zaczac się z nim dziać, a chciałbym aby cała rodzina miała z niego uciecheSmile


RE: Kupno PS3 MOVE - Bolt - 03-09-2013 19:12

to bezawaryjne konsole Wink jak sie nie zepsuła w rok to potem też będzie śmigać więc bez problemu


RE: Kupno PS3 MOVE - BlackElegant - 15-12-2013 13:57

Bierz powinna chodzić Wink Zgodzę się z osobą powyżej że te konsole są prawie bez awaryjne.


RE: Kupno PS3 MOVE - Scoobyx - 15-12-2013 14:13

PS3 FAT były dobre. Dawniej dużo o tym czytałem, pytałem różnych serwisantów i mówili, że slimy po 3 latach wyglądały gorzej od "Fat'ek". Fakt, niektóre konsole były wadliwe, jednak są wciąż lepsze od super slimów.