Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. (/Temat-TremorGames-Czyli-jak-zdobyc-gry-za-ankiety-oraz-granie-w-gry-73944)

Strony: 1 2


RE: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - Br0nek1234 - 13-08-2013 13:48

(13-08-2013 13:42)vankosiara napisał(a):  Za podanie fajnego sposobu rejestruje się z refa Wink

(04-08-2013 17:56)kasass napisał(a):  w gry raczej sobie nikt nie zagra bo mi wyskakuje ze gra nie ejst dostepna dla twojego regionu kraju

Przecież można dodać grę do Steam'a po ang i zmienić na polski o ile jest dostępny na Steam'ie.. Po za tym jak gra jest po ang to włączasz napisy i jedziesz.
Spójrz na to z tej strony :
Dwa w jednym - uczysz się angielskiego i to od lepszej strony, bo nie uczysz się je*anych czasów tylko czegoś przydatnego a w dodatku ciupiesz sobie w gierkę Huh

Chodzi chyba o gry na portalu za ktore zdobywa się punkty;p A nie o gry(nagrody).


RE: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - radekb29 - 16-08-2013 08:15

Jakiś czas temu opisywałem tą stronę, temat zdublowany, do usunięcia


RE: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - InsaneProGamer - 16-08-2013 16:06

Polecam robić oferty ze startera Play za 5zł np.
Wczoraj nabiłem na nim 4k pkt. Ogolnie nabiłem na nim już ok 6k pkt


RE: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - InsaneProGamer - 15-09-2013 10:59

ref


RE: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - hertia - 30-09-2013 18:14

Zwinęli interes?


TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - Hybrid1990 - 22-10-2019 21:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.