Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wycieczka do Tropical Islands w Berlinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wycieczka do Tropical Islands w Berlinie (/Temat-Wycieczka-do-Tropical-Islands-w-Berlinie-73411)

Strony: 1 2 3


RE: Wycieczka do Tropical Islands w Berlinie - diabloo07 - 25-07-2013 18:30

Dlatego napisałem, że cena do negocjacji. Poza tym jeśli klient upewni się, że będzie to autokar klasy LUX, to raczej jednak warto Wink


RE: Wycieczka do Tropical Islands w Berlinie - marcel_kk - 25-07-2013 18:39

Dla tych co umieją liczyć, a wybierają się w 4 osoby,
to zawsze wyjdzie taniej autem.
Dla osób mieszkających na południu kraju polecam Tatralandie na Słowacji
28 zjężdzalni, 13 basenów z wodami termalnymi, byłem 2 tygodnie temu, fantastycznie.
Cóż, pozostało Ci życzyć powodzenia w sprzedaży.
Pozdrawiam.


RE: Wycieczka do Tropical Islands w Berlinie - diabloo07 - 25-07-2013 18:42

Jak nie sprzedam, to najwyżej skorzystam z darmowej nagrody, stratny nie będę Wink


RE: Wycieczka do Tropical Islands w Berlinie - marcel_kk - 25-07-2013 18:48

Proponuje skorzystać, życie krótkie, te pareset złoty przepuścisz
a tak przynajmniej będziesz miał wrażenia, wybierz termin późno jesienny,
w zimie jest trochę chłodno, a w lecie to nie ten klimat.


RE: Wycieczka do Tropical Islands w Berlinie - diabloo07 - 31-07-2013 12:00

Nowa cena: 170zł do lekkiej negocjacji Wink Sam bilet wstępu wart jest 30 euro!!


RE: Wycieczka do Tropical Islands w Berlinie - marcel_kk - 31-07-2013 12:10

(25-07-2013 17:47)diabloo07 napisał(a):  1.Nazwa przedmiotu : Wycieczka na Tropical Islands pod Berlinem
2.Opis przedmiotu : Przejazd autokarem tam i z powrotem wart 245 PLN oraz bilet wstępu do Tropical Islands wart 30 ojro = łącznie ponad 350 PLN!
[Więcej info tutaj: http://www.arion.pl/web/?page=oferta&i=1819&o=1086

Nie chce byc upierdliwy, ale nie lubie jak ktoś tu kogoś z tego forum wpuszcza w maliny. Czegoś tu nie rozumiem, piszesz: "Przejazd autokarem tam i z powrotem wart 245 PLN oraz bilet wstępu do Tropical Islands wart 30 ojro = łącznie ponad 350 PLN!
a na stronie do której podajesz linka pisze:

Cena zawiera: przejazd autokarem klasy lux (WC, video, barek, klimatyzacja) lub busem (klimatyzacja), opiekę pilota, ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 15.000 EUR, bagażu do 200 EUR, podatek VAT.

WAŻNE INFORMACJE:
- cena nie zawiera biletu wstępu do Tropical Islands - Strefa Tropikalna ok. 30 EUR/os. dorosła; dzieci do lat 3 - bezpłatnie. Zniżki dla uczniów, studentów i seniorów.


RE: Wycieczka do Tropical Islands w Berlinie - diabloo07 - 31-07-2013 12:13

W konkursie wygrałem przejazd oraz dodatkowo bilet wstępu.


RE: Wycieczka do Tropical Islands w Berlinie - marcel_kk - 31-07-2013 12:15

Teraz to by się zgadzało.


RE: Wycieczka do Tropical Islands w Berlinie - pleszczo - 31-07-2013 13:27

Jaki ten świat jest mały Big Grin

Reklamowaliśmy ten konkurs u nas na fanpage Big Grin Z mojej strony mogę tylko polecić biuro, kontakt świetny i z zapłata za reklamę żadnych problemów Smile


RE: Wycieczka do Tropical Islands w Berlinie - diabloo07 - 31-07-2013 13:28

Od Was z fanpage wziąłem ten konkurs Tongue