Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! (/Temat-Marketing-Terminal-pasywny-dochod-na-lata-72221)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Takeo - 05-07-2013 21:54

Trzeba wpłacać w € czy w PLN ?


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - karol93 - 05-07-2013 22:24

Można i tak i tak.

Zapraszam na nowo powstałem forum odnośnie Marketing Terminal: https://marketingterminal.fora.pl


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - karol93 - 07-07-2013 19:39

Przesyłam dane na jakie zarejestrowana jest ta firma w Niemczech, aby pokazać, że ma ona fundamenty prawne:

1. Faktycznie spółka Allgäu Consulting Betriebe UG jest zarejestrowana przez bawarski Sąd Rejestrowy w rejestrze handlowym pod nr 10680.

2. Spółka zarejestrowana została przez Sąd 01 czerwca 2010 roku na podstawie umowy spółki z dnia 24 kwietnia 2010 roku.

3. Aktualny adres rejestrowy (od 19 marca 2013 roku):

Zur Eisenschmiede 3
87480 Weitnau-Hofen
4. Dyrektorem zarządzającym jest Christine Hösle z Weitnau-Hofen, ur. 12.03.1968 r.
5. Kapitał zakładowy spółki to 1 euro (jedno euro).


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - laole - 07-07-2013 21:17

Czy w sieci są jakieś informacje nt. sposobu funkcjonowania w TM ( po polsku lub angielsku ) ?
Co i jak należy robić ...


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - karol93 - 07-07-2013 21:37

Chodzi o rejestracje, wpłaty..? Jeszcze sie nie spotkałem, postaram się kiedys to zebrac do kupy. W razie czego zapraszam na gg. lub pw, wytłumacze wszystko po kolei. Potem już tylko będzie problem z reiwestycja lub wypłata, więcej w tym programime nie robimySmile


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - met - 07-07-2013 21:46

Bardzo mi przypomina bannersbroker. Zobaczymy, jak długo się będzie trzymał.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - karol93 - 07-07-2013 21:53

@met

Programów typu BB powstalo ostatniego czasu bardzo duzo. I MT na pewno oprocz tego, ze działą w rynku reklam, nie moze przypominać BB. Inna struktura, zyskowoność, wiarygodność, organizacja, zabezpieczenia, na pewno sprawiają w porównaniu z BB na tym samym etapie lepsze wrażenie. Założyłem temat BB na tym forum i byłem z nim od początku i myślę, że ogólny sukces polegał na dobrej promocji programu co przynosiło dużo wpłacających, stąd BB było swego czasu zdecydowanie najlepszym programa do zarabiania, a na pewno najpopularniejszym. Marketing terminal stawia sobie realne cele, nie gwarantuje 100% w miesiąc, ale przedstawia prosty program godnego zarobku.

Dziękuje wszystkim którzy zarejestrowali się z mojego linku, w razie pytań zapraszam na gg lub pw i zachęcam niezdecydowanych do zarejestrowania się i sprawdzenia na sucho jak to działaSmile

Również apraszam na webinar we wtorek i w piątek o 21.00

http://login.meetcheap.com/conference,53514736

Logujemy się z imienia i nazwiska.

Po webinarze zapraszam w razie pytań na gg:41412961 lub pwSmile


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Takeo - 09-07-2013 18:46

Webinar o godzinie ?


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - karol93 - 09-07-2013 20:00

@Takeo mój błąd, webiner o 21.00, zapraszam więc w piątek


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Takeo - 13-07-2013 15:51

Kiedy następny webinar ? bo na żaden nie dane było mi być ... ;/