Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poziomy kont w FC - Zmiany? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Poziomy kont w FC - Zmiany? (/Temat-Poziomy-kont-w-FC-Zmiany-71495)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - makingmoney - 22-06-2013 16:46

...


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Traw3k - 22-06-2013 19:10

(22-06-2013 16:46)makingmoney napisał(a):  "zarabiać jednakowo" beka
Na ile pracujesz tyle zarabiasz, na jakie konto zapracujesz to takie będziesz miał.
Jest dobrze tak jak jest i nie trzeba zmian. Leniwe picze, które piszczą, że chcą większe stawki na bronze niech się lepiej wezmą za robotę i popracują na lepsze konto.

Jeśli FC po przeczytaniu tych głupich postów wyrówna stawki to na pewno nie będą to stawki Ultimate dla każdego, także użytkownicy z najwyższymi rangami tylko na tym stracą.
Ja jak miałem bronze i gold to nie płakałem Sad
A jesteś w stanie wyobrazić sobie, że niektórzy użytkownicy niekoniecznie chcą zarabiać po setki, czy tysiące dolarów? Brak czasu, brak pomysłu na coś więcej, niż 30-50$ miesięcznie. No, ale cieszą się, bo sobie na prąd dorobili. To im wystarcza.

I jak wygląda teraz sytuacja? Taka osoba opisana wyżej musi pracować dwa razy ciężej, żeby zarobić te 30-50$, niż ktoś z wyższym poziomem konta - bo stawki ma dwa razy wyższe. To jest sprawiedliwość?
Tak, tak. Zaraz się ktoś odezwie, że ta osoba z wyższymi stawkami sobie na to zapracowała. Na przykład spamując YouTube milionem filmików i wyzywając innych od lemingów, że nie syfią Internetu tak samo jak oni. facepalm

Tylko, że druga strona (zarabiająca 30-50$ miesięcznie) przez pracę, rodzinę, inne czynniki nie może pozwolić sobie na większy wymiar pracy.

Osobiście jestem za wyrównaniem stawek dla większości zarabiających, a dla tych naprawdę ambitnych - dajmy na to przekraczających 500$ (lub inna kwota) w miesiącu - wprowadzenia rzeczywiście wyższej rangi, co by ich docenić.
Stawka bazowa dla każdego nowego użytkownika, co najmniej 75-80%, a potem już zależne tylko od zarobków - można te procenty jeszcze windować w górę.

Marzy mi się wyrównanie stawek z AstroCash, bo wtedy dopiero zaczęłaby się konkurencja o użytkowników. Każdy serwis chciałby pokazać się z jeszcze lepszej strony. Nie byłoby czekania miesiącami na gateway, nie byłoby zwlekania z wypłatami, bo inaczej zaraz szybciutko można przenieść linki do konkurencji, która w jakości obsługi earnera jest po prostu lepsza. Smile
Tyle z mojej strony, dziękuję.


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - separacja - 22-06-2013 19:35

(22-06-2013 16:46)makingmoney napisał(a):  "zarabiać jednakowo" beka
Na ile pracujesz tyle zarabiasz, na jakie konto zapracujesz to takie będziesz miał.
Jest dobrze tak jak jest i nie trzeba zmian. Leniwe picze, które piszczą, że chcą większe stawki na bronze niech się lepiej wezmą za robotę i popracują na lepsze konto.

Gdyby rangi rozdawane byłyby według ich zasady to rangę Ultimate ledwo Diqtion by miał.


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - makingmoney - 22-06-2013 20:32

...


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - FireMedia - 22-06-2013 20:52

Miło,że tak aktywnie włączyliście się w dyskusje. Każdą opinie wnikliwie analizujemy.
Kilka słów sprostowania:
- nie ma już szybkich wypłat, zostały wstrzymane do odwołania. Naprawdę chcemy Wam wypłacać ekspresowo i to bez pobierania prowizji, ale musimy się również zabezpieczyć przed ewentualnością fraudów i saldami minusowymi, które tylko nieliczni - "honorowi" użytkownicy chcą odrabiać. Pracujemy nad znalezieniem optymalnego rozwiazania.
- zrównać stawki z ac, pomysł ciekawy ale dla wielu bardzo niekorzystny, ponieważ oznaczałoby to równanie w dół i to o całkiem spore kwoty.

Naszym celem jest wypracować taki system prowizyjny, który będzie dla Was korzystny i motywujący do cięższej pracy


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - kazik0o - 22-06-2013 22:59

Może więcej darmowych wypłat w skali miesiąca i nie taka duża różnica zarobków między bronze a ultimate albo po prostu usunąć dwie pierwsze rangi (bronze i silver)


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - separacja - 22-06-2013 23:11

(22-06-2013 20:52)FireCash.org napisał(a):  - zrównać stawki z ac, pomysł ciekawy ale dla wielu bardzo niekorzystny, ponieważ oznaczałoby to równanie w dół i to o całkiem spore kwoty.

Skromni Big Grin

No właśnie. Tylko nieliczni jak to napisałeś będą odrabiać straty spowodowane fraudami, a więc niech dostęp do szybkich wypłat mają tylko osoby z Ultimate... Takie na pewno nie będą uciekały.


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Danny - 22-06-2013 23:12

Może nie jestem doświadczonym graczem w FC ale z tego co zaobserwowałem to podział kont jest sprawiedliwy i chciałbym żeby tak zostało. Mnie przynajmniej motywuje on do pracy Smile


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Roxi5017 - 22-06-2013 23:16

(22-06-2013 20:52)FireCash.org napisał(a):  - zrównać stawki z ac, pomysł ciekawy ale dla wielu bardzo niekorzystny, ponieważ oznaczałoby to równanie w dół i to o całkiem spore kwoty.
Jeden wielki facepalm
Miałam te całe Ultimate ++ i nie wpadło mi ani jedno wyższe pobranie od AC, które ma równe stawki dla każdego. Wiem, wiem zacznie się gadka, że nie mam racji albo coś Tongue http://screenshooter.net/5171587/artlwxq

Bez offtopu:
Powinniście dać szansę każdemu zarabiać tyle samo co topowi earnerzy z FC mający Ultimate Wink Każdy powinien być traktowany równo = jedna ranga, zlikwidowanie pozostałych Tongue


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - FireMedia - 23-06-2013 00:33

@separacja - użytkownicy ultimate nie potrzebują szybkich, ponieważ są związani umowami z FC i mają wypłaty w ustalonym wcześniej terminie - nie sądze żeby którykolwiek narzekał na terminowość wypłat Smile

@kazik0o więcej darmowych wypłat spowoduje zlecanie co 2 dni po 10$ i wtedy Artur wyląduje "u czubków" a wypłaty będą się przeciągać...

@Danny taki był zamysł przy wprowadzaniu typów kont

@Roxi pozostaje współczuć,że miałaś niefart trafić na slabsze oferty. Niestety ale żeby dokładnie sprawdzić, trzeba trochę cierplliwości i "iść na całość",nie da się tego zrobić "na chwilę" i z kilkoma linkami...

W tym temacie również możecie podsuwać pomysły dot. dodatkowych profitów i funkcjonalności kont w FC