Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strategie Opcji Biniarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Strategie Opcji Biniarnych (/Temat-Strategie-Opcji-Biniarnych-70740)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Verb22 - 09-06-2013 16:01

Przy okazji, nie robiąc już off-topu. Co byście powiedzieli na złożenie się na wskaźnik rysujący linie fibinicciego i pokazujący moment wejścia przy 38.02 - 61.8 dla każdego Zig-zag pointera? Ułatwiło by to sprawe


RE: Strategie Opcji Biniarnych - sEnod - 09-06-2013 23:39

Ale Verb po co za coś płacić jak można zrobić to samemu, miło i przyjemnie Smile


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Verb22 - 10-06-2013 08:37

Senod

Mam pytanie. Narysowalem te linie. Głowną linią oporu będzie 100, 32.2 czy 61.8? Bo jak widze od 100 bardzo często się odbija jeśli jest okres bez danych.?


RE: Strategie Opcji Biniarnych - sEnod - 10-06-2013 11:49

61.8 to jest moment odbic.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Verb22 - 10-06-2013 22:20

Mam kilka pytań. Jaką ty masz skuteczność wygranych kiedy odbija się od 61.8? Czy mam zawrzeć transakcje kiedy całe ciało świecy przekroczy linie czy tylko jak się zblizy?


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Macieqx - 10-06-2013 22:34

Spróbowałem dzisiaj z tą metoda na próbę, jpyaus chyba, już po 12 minutach bylem grając 0.01 loota o 0.15 na plusie.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - sEnod - 11-06-2013 20:24

To jest strategia do opcji, nie wiem jak sprawdza się na forexie, nigdy nie próbowałem.

Verb, ciężko mi odpowiedzieć na pytanie jaka mam skuteczność, cały czas byłem na plusie. Cena powinna się odbić, gdy przekracza możliwy jest dalszy ruch(cena nie zawsze odbije sie i zawróci) Ale to zostawiam juz Wam, potrzeba trochę poobserwować wykres i zdobyć trochę doświadczenia.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - pal szmal - 12-06-2013 10:25

hmmm, Fibonacciego?

tutaj z wiki, ale poczytajcie o tych podzialach


_______________
Jako dojrzały matematyk Fibonacci nauczał działań na liczbach mieszanych i na ułamkach, przy czym ułamki sprowadzał często do wspólnego mianownika sposobem bardziej racjonalnym niż u matematyków arabskich – znajdując najmniejszą wspólną wielokrotność mianowników. Zajmował się także metodami rozwiązywania zadań arytmetyki handlowej, opartymi na proporcjach. Tu ważna jest jego słynna reguła trzech, reguła pięciu wielkości, którą nazywał „figura cata”.
(to ciekawe sprawy sa, polecam wspomniane tematy)
_______________
Z arabskiego „szakl al-kita” czyli figura siecznych – nazwy twierdzenia Menelausa o czworoboku zupełnym, wypowiedzianego w postaci stosunku złożonego, do którego sprowadza się właśnie reguła pięciu wielkości, oraz reguły siedmiu i dziewięciu wielkości. W kręgu zainteresowania Fibonacciego znalazły się także zadania na regułę towarzystwa, tzn. na podział pewnej sumy proporcjonalnie do części uczestników podziału itp.

(i teraz pomysl! - polecam artykuł POLITYKA nr 20 2907, 15.05-21-05-2013 (tam mowi sie o banale przechodzenia przez mosty laczace kilka wysp (obiektow) w nawiazaniu do struktur chemicznych na podstawie matematyka Leo Euler'a - problematyka "mostow Krolewca"))
_______________

i teraz! kto mi bedzie pie-k-reslil do mojej mozgownicy, ze to fart - da sie zarobic!

Informacjach ze swiata i nawet od wlasnej zony. Moj kot wie wiecej o polityce i ekonomi niz wiekszosc wazniakow w regionie co w tv ogladaja, albo sie wypowiadaja (wychodzi kiedy trzeba i wraca kiedy jest glodny, do tego sie przytuli dla przyjemnosci glaskania i zeby nie bylo, ze darmozjad (mysliwy tez do tego okrutny, ale trupow nie je, rozpieszczona moze, albo sie popisuje pazurem)!). Na wallstreet mowili po krachu, ze windziarz rozmawial z makrerem o kupnie akcji, bo szczytuje - szczytowala moze jego zona - bo ona je sprzedala! Winda jedzie, a kto jest windziarzem - duzy kapital!
__________
boje sie tych opcji 60s, wole 3-6-12-24miesiece, ale sprobuje 'hazardu' na malych obrotach.
moze odmule sie sie na chwile - od lipca chce wakacje 30 dni - w Gdansku (3) i pod Łeba (10) reszte w lozku z kochana, na plazy albo gdzies wyjade dalej. Moze Jordania, bo w Syrii ciagle wojna - Niestety.

Moze L4 wezme zeby urlopu nie tracicTongue (polska paranoja wakacji na L4)


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Verb22 - 12-06-2013 15:43

palszmal

co ty palisz chlopie?


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Pozdro - 12-06-2013 22:05

Tu podaje link do całkiem ciekawej strategii: http://www.smartprofitsystem.com/the-system?utm_campaign=pndhtprft&utm_medium=email&utm_source=guciopATgmail.com
niestety w języku angielskim.