Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... (/Temat-Swiadomy-sen-Przezyj-cos-czego-nie-przezyjesz-normalnie-7030)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Adik1818 - 13-05-2010 21:36

ciekawe ciekawe można spróbować


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Piotr3k - 13-05-2010 21:45

Kiedyś to czytałem bardzo ciekawe , poprubuje trochę tego jak będą jakieś efekty to napiszę ;D


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - pespe - 13-05-2010 21:58

Ciekawe też tak nie raz mam ale nie to co sobie wyobrazilem xD wogole w innym miejscu itp ;p no ale ;p trening czyniu mistrza


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Daminn - 14-05-2010 13:54

Próbowałem i były efekty;D Wydaje się łatwe, ale takie nie jest!


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - VonValiar - 14-05-2010 19:09

Bardzo chcę tego doświadczyć ale boję się jednego....
Że mogę się nie obudzić ;/


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Magnus - 15-05-2010 09:10

Zadziałało na drugi dzień pamietałem 4 sny Smile
A tak teraz pamiętam 2-3 sny (z mówieniem przed snem około 10 sekund)
Dobra rzecz


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Kilol - 15-05-2010 11:12

Ja dzisiaj miałem sen, ale nie umiałem sobie tego uświadomić.Tongue


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Radzimił - 15-05-2010 14:21

moje koleżanki mówiły mi o tym trochę czasu temu, że tego doświadczają i w ogóle. Ja jeszcze nie próbowałem ale zacznę trenować.

Ogólnie to nigdy mi się to nie zdarzyło, poza tym że jak mnie coś goni to szybko się wiercę i wtedy się budzę ze strachu Big Grin


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Daminn - 15-05-2010 14:30

Ja miałem jeszcze tak, wiedziałem że śnie i mogę robić co chce, ale nie miałem 100% kontroli. Poprostu robiłem to co chciałem zrobić kiedy w końcu doznam świadomego snu, ale bez kontroli;]


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Janas - 15-05-2010 21:23

Ciekawe będę próbować Tongue Już mi się udaje zapamiętać 1 sen a zacząłem wczoraj Tongue