Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog real vs. fake? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blog real vs. fake? (/Temat-Blog-real-vs-fake-70165)

Strony: 1 2


RE: Blog real vs. fake? - Komet - 04-06-2013 21:09

(31-05-2013 10:53)Jacuss napisał(a):  Maice jakies pomysły na zakładke "TEAM", bo zupełnie nie wiem jaki dac opis ;-)

ja u siebie mam 3 fotki, do kazdej osoby wymyslona sztuczna historia typu:
"Hey, my name is Evan, I'm 24. I studied Informatic on X university. As I love computer science and new technology, I decided to create a website about hacking. Since my late 17 I started to create cheats to popular games such as X. I also have interests in graphic. I'm a freelancer and usually work at home."

I tak lejesz wody na pare dobrych linijek, zeby wygladalo jakby na prawde to pisal mega zaangazowany w rozwoj strony wlasciciel Big Grin


RE: Blog real vs. fake? - elwis106 - 09-06-2013 14:19

@up
można napisać że robi się hacki w grupie kilkuosobowej, skoro jest to większy projekt to teoretycznie powinien być lepszy Tongue


Blog real vs. fake? - Artinesse - 02-03-2018 01:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.