Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA (/Temat-Nowe-posty-na-blogu-i-niska-pozycja-PPA-69997)

Strony: 1 2 3


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - CreepyUploader - 26-05-2013 17:24

Ja mialem przez miesiac praktycznie zadnego wyświetlenia, przez drugi miesiąc miałem po 50-200 wyświetleń max. I w ciągu paru dni mi na 2000tyś wyswietleń Smile Więc jedynie co to cierpliwości :] Na blogu robilem od czasu do czasu coś. Cierpliwości :] (ja jej nie miałemJerk2)


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - vankosiara - 26-05-2013 17:27

Cierpliwość cierpliwością ale jak nic nie będę robił a będę cierpliwie czekał to ciula dostanę Lol
Po prostu dodawaliście do SEO katalogów i robiliście backlinki? Czy coś więcej?


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - Lusek - 26-05-2013 18:04

Ja mam 45 wpisów. Na chwilę obecną mam 500 UU. Od dwóch dni wzrastają po 50UU. Mam cierpliwośc i wiem, że powoli będzie ilość wzrastać Smile Dodaje 1 post na 3 dni ( nie czesciej z braku czasu). Działam na GSA i dodaje do katalogów. Pinguję od czas do czasu i tyle ;] Trzeba mieć też dobrą niszę.. wtedy wejścia będą wpadać Smile


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - vankosiara - 26-05-2013 18:25

A jak u Ciebie z GSA jest?
U mnie cienko..
Submitted : 278
Verified : 5


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - Lusek - 27-05-2013 08:12

Z GSA róznie. Czasami na 50 submitted mam 20 verified Smile a czasami na 170 S mam 15 V Smile


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - vankosiara - 27-05-2013 14:49

Poprawiło się i w ciągu dwóch dni mam :
Submitted : 74
Verified : 64

Tylko, że większość jest z nieznanym PR a zaznaczyłęm w opcjach, że nie chcę takiego. Ale sprawdzam na speedtest.pl na wycenie domeny pokazuje PR3.


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - Lusek - 27-05-2013 14:58

No i rób swoje Wink a wszystko przyjdzie z czasem Smile


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - vankosiara - 27-05-2013 18:30

Nie więcej niż 50/dzień.
Z czasem zwiększać "dawki" ?


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - Komet - 27-05-2013 20:05

co do GSA mam ten sam problem - zaznaczam jaki ma dodawac page rank - daje ze 4 i wyzej, on mnie zlewa i dodaje jakie mu sie podoba, to samo tyczy sie ilosci linkow wyjsciowych - daje ze strona ma miec max 50, wpadaja takie co maja po kilka tysiecy, nie wiem jak temu zaradzic ale nadal uzywam bo ostatnio dzieki temu liczba wejsc na strone skoczyla mi od 40-70 do 200 ktore dzis wpadlo. W przeciagu 2 dni nagle taka zmiana.


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - vankosiara - 27-05-2013 20:15

Ja mam tak samo.. Daje tylko PR3 i wyżej a dodaje PR unknow.. Tak samo mam z linkami wyjściowymi.
Może to wina dema?