Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ładny komentarz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ładny komentarz (/Temat-Ladny-komentarz-69764)

Strony: 1 2 3


RE: Ładny komentarz - szybkikwit - 21-05-2013 18:58

wiem ze sarkazm Big Grin ale tak oo sobie dochodzenie robie hahah Big Grin ja nie zarabiam w AC Big Grin


RE: Ładny komentarz - MrMystery - 21-05-2013 19:10

(21-05-2013 18:58)szybkikwit napisał(a):  wiem ze sarkazm Big Grin ale tak oo sobie dochodzenie robie hahah Big Grin ja nie zarabiam w AC Big Grin

Bez obrazy ale proponuję zająć się zarabianiem Smile Na dochodzenia ludzie tracą energię i czas, który można wykorzystać w inny sposób i zamienić go na $$ Wink

Moj blog jest skopiowany dwa razy ale jakoś moje zarobki nie spadły - to tylko tak na marginesie Wink


RE: Ładny komentarz - szybkikwit - 21-05-2013 19:47

Wiem Big Grin przecież ja to po porstu tak o Napisałem Big Grin chciałem zoabczyć czy się przyzna Big Grin bo konkurencja konkurencją ale jakos pasuje się zachowywać Jerk2


RE: Ładny komentarz - MrMystery - 21-05-2013 22:29

Oczywiście Wink Kultura przede wszystkim Smile


RE: Ładny komentarz - szybkikwit - 21-05-2013 22:32

(21-05-2013 22:29)MrMystery napisał(a):  Oczywiście Wink Kultura przede wszystkim Smile

Właśnie o to mi chodzi i dlatego tu napisałem Big Grin


RE: Ładny komentarz - Tiger04 - 21-05-2013 22:36

Nie chce nic mówić, ale osoby z FC robią dokładnie to samo Smile.


RE: Ładny komentarz - szybkikwit - 22-05-2013 06:51

Może i tak zawsze znajdzie się jakis baran Big Grin ale nie widziałem żeby ktoś pisał tu że takimi hasłąmi rzucają ;P a akurat trafiło się że ktoś od was takie coś mi napisał to wrzuciłem Big Grin i odrazu mówie że nie wszyscy użytkownicy tak się zachowują żeby nie było


RE: Ładny komentarz - Aroonia93 - 24-05-2013 13:47

(21-05-2013 19:10)MrMystery napisał(a):  
(21-05-2013 18:58)szybkikwit napisał(a):  wiem ze sarkazm Big Grin ale tak oo sobie dochodzenie robie hahah Big Grin ja nie zarabiam w AC Big Grin

Bez obrazy ale proponuję zająć się zarabianiem Smile Na dochodzenia ludzie tracą energię i czas, który można wykorzystać w inny sposób i zamienić go na $$ Wink

Moj blog jest skopiowany dwa razy ale jakoś moje zarobki nie spadły - to tylko tak na marginesie Wink

żeby to tylko 2 razybekabeka


RE: Ładny komentarz - AstroCash.org - 25-05-2013 02:31

(21-05-2013 18:58)szybkikwit napisał(a):  wiem ze sarkazm Big Grin ale tak oo sobie dochodzenie robie hahah Big Grin ja nie zarabiam w AC Big Grin

Zacznij zarabiać na AC to takich komentarzy nie będzie Wink

Pozdrawiam!


RE: Ładny komentarz - szybkikwit - 26-05-2013 10:31

Jak robicie takie i inne krzywe akcje to ja dziękuje za wasze usługi Hahahah Jerk2

Myślałem że jako przedstawiciele AC to jakoś napiszecie kulturalniej a tu taki tekst haha ukryty rozkaz : chodz do AC to nie będziemy CI tak komentować i nie wiem co tam jeszcze robicie beka

Pozdrawiam