Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co Po Maturze??? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Co Po Maturze??? (/Temat-Co-Po-Maturze-68893)

Strony: 1 2


RE: Co Po Maturze??? - ThePro - 07-05-2013 09:01

Albo bezrobocie albo dalsze studia i po nich bezrobocie Wink Witamy w polszy która produkuje magistrów bez fachu w ręku Wink


RE: Co Po Maturze??? - Skadi - 07-05-2013 09:25

(07-05-2013 09:01)ThePro napisał(a):  Albo bezrobocie albo dalsze studia i po nich bezrobocie Wink Witamy w polszy która produkuje magistrów bez fachu w ręku Wink

To trzeba było wybrać coś innego albo całkowicie zrezygnować ze studiów Wink


RE: Co Po Maturze??? - Ty27mek - 07-05-2013 09:38

ja po maturze też ZARABIAM.COM


RE: Co Po Maturze??? - mireck - 09-05-2013 20:01

Mi się podoba wizja nauki chińskiego i studiów po angielsku Big Grin Duże horyzonty Big Grin

Już mam kontakt do 2 znajomych, którzy będą potrzebowali menadżerów (piosenkaraka - dobry głos, nawet bardzo - ale jeszcze wszystko przed nią, nie żeby coś ale może kolejna Farna TongueP ) i jeden zespól Smile Jak znalazł TongueP

Ogólnie chciałem zostać menadżerem piłkarskim bądź trenerem, ale do tego drugiego długa i ciężka droga ;/

No, ale zostaje zarabiam.com + jakaś tam praca TongueP

Mój plan to na studiach 2k miesięcznie, po studiach 10k miesięcznie Big Grin
Da rade Big Grin


RE: Co Po Maturze??? - Mansfield - 01-06-2013 13:17

po maturke czeka mnie egzamin zawodowy, a później myśle że praca i studia jak dobrze się ułoży


RE: Co Po Maturze??? - Diurex - 07-06-2013 19:43

mireck napisał(a):Co Po Maturze???

Kremówki Lol


RE: Co Po Maturze??? - 0d0aaiie - 07-06-2013 20:05

ja po maturze na kase w lidlu bo podobno tam jest najnizsza krajowa wyplacana tylko ze nie taka jak w polsce a taka jak u niemcuf Rolleyes nie no zarcik, bede sie opierdzielal a jak Smile