Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jeszcze o tym w polsce nie słyszeliście! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jeszcze o tym w polsce nie słyszeliście! (/Temat-Jeszcze-o-tym-w-polsce-nie-slyszeliscie-67971)

Strony: 1 2


RE: Jeszcze o tym w polsce nie słyszeliście! - HinaruPl - 17-04-2013 17:19

Kolejna Piramidka ;D


RE: Jeszcze o tym w polsce nie słyszeliście! - Kazio_Odlotowy - 17-04-2013 18:55

Wszyscy mówią "do kosza" to i ja powiem....Do kosza!


RE: Jeszcze o tym w polsce nie słyszeliście! - patyczak18 - 17-04-2013 19:15

(17-04-2013 18:55)Kazio_Odlotowy napisał(a):  Wszyscy mówią "do kosza" to i ja powiem....Do kosza!

A jak wszyscy powiedzą że Kazio_Odlotowy to konformista to Ty też to powiesz?


RE: Jeszcze o tym w polsce nie słyszeliście! - Pawel Szamotulski - 17-04-2013 19:58

Ej no ziomek złamał regulamin. Do kosza!


RE: Jeszcze o tym w polsce nie słyszeliście! - arkadiuszlytka - 19-04-2013 13:08

dodaję kolejny filmik odnośnie tematu: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NGze0zGe20s

pełen profesjonalizm jak widać.


RE: Jeszcze o tym w polsce nie słyszeliście! - kruszq - 19-04-2013 23:09

Jak widać olewa wasze posty i dodaje nadal jakieś mega super boskie zapowiedzi super świetnego programu zarobkowego

Jerk2


RE: Jeszcze o tym w polsce nie słyszeliście! - sobolek - 19-04-2013 23:52

Kosz.. Gość dostał odemnie zapro i odrazu założył temat -.- Cwaniaczek jeden.. Kopia mojego tematu - inaczej i glupiej napisana ale omg..


RE: Jeszcze o tym w polsce nie słyszeliście! - arkadiuszlytka - 20-04-2013 00:12

Bardzo dziwna ta kopia, skoro ja napisałem o temacie kilka dni wcześniej i zaproszenia też od Ciebie nie dostałem Smile

Jak będzie można zarabiać ?
Będzie to coś bardzo podobnego do facebooka i firma będzie zarabiać tak jak facebook ale będzie dzieliła się zyskami z nami, czego facebook nie robi.


RE: Jeszcze o tym w polsce nie słyszeliście! - Yogii - 20-04-2013 08:25

acha

juz jeden taki tu był co obiecywał 1$ za refa

i ci wyszlo................... no ze juz nie zagląda tu na forum


Jeszcze o tym w polsce nie słyszeliście! - Admin - 20-04-2013 13:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.