Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SquareBux] Jak zdobyć minimum ~3600 klików w godzinę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SquareBux] Jak zdobyć minimum ~3600 klików w godzinę (/Temat-SquareBux-Jak-zdobyc-minimum-3600-klikow-w-godzine-67144)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [SquareBux] Jak zdobyć minimum ~3600 klików w godzinę - Traw3k - 31-03-2013 00:25

Ta strona tak śmierdzi, że aż w Bydgoszczy czuć, Panowie. facepalm


RE: [SquareBux] Jak zdobyć minimum ~3600 klików w godzinę - surfer0700 - 31-03-2013 01:12

Szczerze wątpię w to by ktoś płacił Wam za wchodzenie w ten sam link Wink
Na pewno akcja z tego samego IP nie wypali, bany się posypią - tego możecie być pewni na 100%.


RE: [SquareBux] Jak zdobyć minimum ~3600 klików w godzinę - Pawel Szamotulski - 31-03-2013 19:56

To nie łatwiej wstawić link w iframe gdzieś na serwer i ustawić auto-odświeżanie w html?

edit/Jeszcze jedno. A jakby utworzyć konto i samemu podpiąć refa? Ban by poleciał na refa przecież, a w godzinę jakieś 2-3 $ z refa można nabić więc więcej niż na kasie w TESCO.


RE: [SquareBux] Jak zdobyć minimum ~3600 klików w godzinę - prayy - 31-03-2013 20:13

Cytat:To nie łatwiej wstawić link w iframe gdzieś na serwer i ustawić auto-odświeżanie w html?
Hmm.. łatwiej, nie łatwiej. Może i nie głupi pomysł, chociaż tutaj wystarczy kilka kliknięć i włączoną kartę. Jak kto woli Wink

Cytat:edit/Jeszcze jedno. A jakby utworzyć konto i samemu podpiąć refa? Ban by poleciał na refa przecież, a w godzinę jakieś 2-3 $ z refa można nabić więc więcej niż na kasie w TESCO.
Ooo... a to nawet dobry pomysł. Można by coś takiego również spróbować. Chociaż równie dobrze mógłby być ban za refa. Chociaż jakby zmienić ip, albo z jakiejś proxy założyć konto Wink Jak strona okaże się wypłacalna to będzie można kombinować na następny miesiąc Tongue


RE: [SquareBux] Jak zdobyć minimum ~3600 klików w godzinę - Pawel Szamotulski - 31-03-2013 20:55

Cytat:Hmm.. łatwiej, nie łatwiej. Może i nie głupi pomysł, chociaż tutaj wystarczy kilka kliknięć i włączoną kartę. Jak kto woli Wink
U mnie łatwiej Smile Wystarczy wejść w adres.


RE: [SquareBux] Jak zdobyć minimum ~3600 klików w godzinę - PooL - 02-04-2013 11:24

Ja średnio nabijam jakieś 5 k punktów w ok. 5 - 10 min. Właściwie to nawet ip bywa różne choć tego nie jestem pewien na 100 %. Moim sposobem jest genialny w swej prostocie program ... Hitfaker wprawdzie on sam w ciągu tych 10 minut nie nabije dużo, ale 10 takich programów odpalonych razem daje zaskakujące skutki.
Jeśli ktoś się nie boi to radzę spróbować choć uprzedzam że za taki sposób może polecieć BAN !

Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków.

PS. Odpaliłem 50 programów na 2 kompach nabiło 20 k wejść chyba w 8 minut Smile


RE: [SquareBux] Jak zdobyć minimum ~3600 klików w godzinę - Pawel Szamotulski - 02-04-2013 11:55

Myślałem, że ten hitfaker to fake ale chyba miałem złe proxy. Zaraz sprawdzę Wink.


RE: [SquareBux] Jak zdobyć minimum ~3600 klików w godzinę - sobolek - 02-04-2013 13:06

HitFaker działa... Tylko tak czy siak - wykorzystuje on bug serwisu, dzięki czemu najprawdopodobniej, nawet gdy serwis okaże się prawdziwy i wypłacalny - dostaniecie bany..

Ja tam bym się nie bawił ze stałym IP i nawalaniem przez proxy hitfaker'em.. Wiecie dlaczego? Bo nawet jeśli IP zmienicie to Adres przekierowujący jest ten sam. Przekierowanie dostajecie to samo, tak samo jak i wszystkie inne dane generowane przez waszą przeglądarkę pozostają bez zmian..


RE: [SquareBux] Jak zdobyć minimum ~3600 klików w godzinę - aero2 - 02-04-2013 13:17

Ten jest lepszy od HitFakera.impreza
http://goo.gl/RxVhB


RE: [SquareBux] Jak zdobyć minimum ~3600 klików w godzinę - PooL - 02-04-2013 15:44

(02-04-2013 13:06)sobolek napisał(a):  HitFaker działa... Tylko tak czy siak - wykorzystuje on bug serwisu, dzięki czemu najprawdopodobniej, nawet gdy serwis okaże się prawdziwy i wypłacalny - dostaniecie bany..

Ja tam bym się nie bawił ze stałym IP i nawalaniem przez proxy hitfaker'em.. Wiecie dlaczego? Bo nawet jeśli IP zmienicie to Adres przekierowujący jest ten sam. Przekierowanie dostajecie to samo, tak samo jak i wszystkie inne dane generowane przez waszą przeglądarkę pozostają bez zmian..
Choćby nawet jeśli dostane bana płakał nie będę, zmarnowałem na to może godzinę chociaż nawet nie.
Więc jeśli serwis będzie wypłacalny,a ja dostanę bana to będzie to swoista nauka, aby więcej tego programu nie używać, lecz jeśli sie nie skapną, to zarobię od ch... i jeszcze trochę. Dzisiaj nabiłem 40 k wyświetleń w niecałe 3 h. no nic czekam do wypłaty i na mojego bana Big Grin