Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie Bloga. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Promowanie Bloga. (/Temat-Promowanie-Bloga-67025)

Strony: 1 2 3


RE: Promowanie Bloga. - szybkikwit - 11-04-2013 20:48

Tak odnośnie dyskusji o promowani ;P Tymi stronami czy programami co dodają wpisy do wyszukiwarek można dodawać każdy wpis na swoim blogu ? nie dostanie się wtedy filtra ?

Już filtra wyłapałem .. prawdopodobnie za zbyt częste pingowanie bloga i wpisów na blogu


RE: Promowanie Bloga. - Aroonia93 - 11-04-2013 20:53

pingujemy bloga co kilka dni , wtedy ci nic nie grozi Wink z głową zz głową!


RE: Promowanie Bloga. - szybkikwit - 11-04-2013 20:56

No ja codziennie pingowałem i poszły filtry Big Grin czytałem ze kilka razy w miesiącu się pinguje ;P ale chodzi mi o dodawanie wpisów np przez tą stronke co podał w 1 poście czy można każdy wpis dodać czy niebardzo ;P


RE: Promowanie Bloga. - Vister81 - 11-04-2013 21:26

Pingować można już bezpiecznie raz/dwa razy w tygodniu. Z umiarem, z rozsądkiem, jak to mówią "mentorzy umysłów" Rolleyes Big Grin

I jeśli chodzi Ci o wszelkie spam-boty - osobiście nie polecam, chociażby za sam fakt możności załapania szybkiego filtra.


RE: Promowanie Bloga. - As7 - 11-04-2013 21:31

(11-04-2013 21:26)Vister81 napisał(a):  Pingować można już bezpiecznie raz/dwa razy w tygodniu. Z umiarem, z rozsądkiem, jak to mówią "mentorzy umysłów" Rolleyes Big Grin

I jeśli chodzi Ci o wszelkie spam-boty - osobiście nie polecam, chociażby za sam fakt możności załapania szybkiego filtra.

to fajnie ze mnie ktos o tym poinformował xD bo jakis mentor mi powiedział ze mam kazdy wpis pingować xD ale nie przesadzac xD 1 raz na godzine albo 2 xD


RE: Promowanie Bloga. - Vister81 - 12-04-2013 08:21

Każdy wpis - i owszem. No ale nie co godzinę, wtedy google szybko może wyłapać, że coś/ktoś celowo spamuje sieć.


RE: Promowanie Bloga. - rozekrr - 12-04-2013 08:42

As7, tak to jest jak pracujesz z kimś kto wie tyle co baba jaga o wiedźminie Wink


Odp: Promowanie Bloga. - ciamciaj - 12-04-2013 08:51

Ilość pingowan zależy od bloga, wiadomo że na bardziej rozwinietym blogu można sobie na więcej pozwolić Wink

Wysłane z Phone'a


RE: Promowanie Bloga. - As7 - 12-04-2013 11:41

mam nadzieje ze z strona bd wszystko w porządku xD jak na razie od wczoraj nic sie nie dzieje jak była w google tak jest Big Grin dzis kolejne wpisy ale bez pingowania hahah


RE: Promowanie Bloga. - makingmoney - 12-04-2013 12:03

...