Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? (/Temat-Na-co-wydasz-wydales-pieniadze-zarobione-na-highcash-org-66860)

Strony: 1 2 3 4


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - Locki - 08-04-2013 06:35

Zapraszam mysłowice (śląsk) ale bez nisz w kopercie nie przychodź xd


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - octawius - 08-04-2013 11:37

dobra podaj adres i datę ślubu Tongue


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - Ogryziek - 12-05-2013 09:57

Gdybym coś zarobił to bym chciał:
- Poprawić pokój
- Kupić PS 3
- Ciuchy
- Gry

Big Grin


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - octawius - 21-05-2013 08:26

A ja zmieniam plany Autko i potem Crossa xD I będzie git ^^


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - Szaman1644 - 21-05-2013 18:29

(12-05-2013 09:57)Ogryziek napisał(a):  Gdybym coś zarobił to bym chciał:
- Poprawić pokój
- Kupić PS 3
- Ciuchy
- Gry

Big Grin

To nie lepiej już poczekać na PS4 Smile


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - octawius - 21-05-2013 18:57

PS4 będzie 3 razy więcej kosztować niż PS3 Tongue


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - HAUKA - 22-05-2013 12:17

(21-05-2013 18:57)octawius napisał(a):  PS4 będzie 3 razy więcej kosztować niż PS3 Tongue

Ja się na Xbox One napaliłem Big Grin


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - HighCash.org - 22-05-2013 19:36

HAUKA - Mi się sam wygląd bardzo podoba ale chyba Microsoft zapomniał, że Xbox to konsola a nie pilot do telewizora Undecided Swoją drogą ciekawe ile z tych opcji będzie dostępnych w Polsce :-D


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - Bandaid - 22-05-2013 19:44

@Highcash.org
http://www.youtube.com/watch?v=KbWgUO-Rqcw&feature=player_embedded#!
Wszystko w tym temacie Wink Mam X360 i cenię go ale ten nowy "eksbaks" to nieporozumienie póki co.
PS. Sorry za offtop, nie mogłem się powstrzymać Smile


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - HAUKA - 30-05-2013 11:22

Zobaczymy jak będzie już dostępny, na razie za wiele nie możemy stwierdzić. Jak nie kupię sobie Xboxa to najwyżej PS4, ale to jeszcze mamy sporo czasu. Jak na razie to muszę kupić nowy telewizor Tongue