Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak przesyłki z programu FP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Brak przesyłki z programu FP (/Temat-Brak-przesylki-z-programu-FP-66737)

Strony: 1 2


RE: Brak przesyłki z programu FP - BabyBuns - 26-03-2013 20:49

(26-03-2013 20:09)seba123400 napisał(a):  jak ja nie nienawidzę jak ktoś pisze "płaczesz" "srasz" .

► płakać
wylewać, ronić łzy, najczęściej przez zdenerwowanie, wzruszenie lub ból, a także: narzekać z płaczem na coś lub na kogoś, żalić się
moim zdaniem to nie jest porawne

To po co robią automatycznie jak wszystko odrzucają ? tylko poprzez kontakt można coś załatwić

Skoro odrzucają to mają powód. Jak Ci nie pasuje, piszesz na support a nie "wylewasz łzy" na forum. :] oh jacy oni są źli :c


RE: Brak przesyłki z programu FP - kl279 - 15-04-2013 17:05

ehh, jest postęp... http://scr.hu/0s8u/f7wix ale mimo to nadal nic nie ma! a zrealizowano 3 dni po założeniu tematu.... napisałem do suportu...


RE: Brak przesyłki z programu FP - kruszq - 16-04-2013 20:53

Nie chcę mówić ile razy napisałem do supportu, ile maili wysłałem ale na chwilę obecną czekam na to coś :
2013-01-26 FireDollar $100 100.00 Zrealizowane
sami widzicie od kiedy. "Zrealizowane" po pierwszej wiadomości do FC i co? Do dzisiaj brak paczki (miesiąc od pojawienia się obecnego statusu już mija). Adres uzupełniony w profilu a nagrody jak nie było tak nie ma. Więc wątpię że pisanie enty raz do supportu coś da, nawet jednej odpowiedzi nie otrzymałem.


RE: Brak przesyłki z programu FP - BabyBuns - 16-04-2013 21:28

Dziś laser przyszedł którego ukradli mi na poczcie Smile

Macie pecha panowie Jerk2