Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? (/Temat-Ile-czasu-poswiecacie-na-zarabianie-w-sieci-66326)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - Mikix - 16-03-2013 19:28

Ja przez pierwsze kilka miesięcy gdy się wszystkiego po kolei uczyłem to siedziałem po 2-6h dziennie.
Zarabiam na PPA, FireCash.org - Polecam Smile

Total money paidout $666.08

Jak zrobisz co masz do zrobienia to teoretycznie przez nastepny miesiąc nic nie musisz robić a kasa będzie lecieć.


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - dawid327 - 17-03-2013 00:14

Ciekawe czy jest ktoś u nas na forum kto wypracował sobie już na tyle wysoki pasywny dochód , że teraz tylko siedzi i zbija bąki zarabiając dobrą kaskę.Dla mnie dobra kasa to będzie 300-500$ miesięcznie (obecnie to jest mój cel4 )


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - olaf1012 - 19-03-2013 22:20

Ja siedzę dość krótko Smile Najlepiej według mnie zarabia się na Refbackach oraz Megatypers


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - delijek - 20-03-2013 21:19

Ja od 10 dni przeznaczam po 15 minut i mam już nazbieranych 300 pkt, a np. za 1000 jest doładowanie telefonu Smile Wychodzę z założenia, że 15 minut to nic Smile sprawdzcie sami Smile http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=50fd5ed7911a43e787ab17eb6b42d338


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - RockShox - 21-03-2013 00:53

(19-03-2013 22:20)olaf1012 napisał(a):  Ja siedzę dość krótko Smile Najlepiej według mnie zarabia się na Refbackach oraz Megatypers

Nie kompromituj się Tongue zarobisz na tym max 100zł na miesiąc


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - delijek - 21-03-2013 12:18

zawsze coś a Ty ile wyciągasz??


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - RockShox - 22-03-2013 00:52

300-400 zł z PPD/PPS .. , i zajmuje mniej czasu


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - Kileros - 28-03-2013 20:05

Kiedyś, jak jeszcze uploadowałem pliki (PPD), były takie serwisy jak: Filesonic, Fileserve, Wupload, videobb, videozer itp. to w sezonie letnim (czerwiec-lipiec-sierpień), 1100-1400 zł miesięcznie. Natomiast cała reszta miesięcy to od 1400 do 2100 zł miesięcznie na samym uploadowaniu plików. I to tylko na polskie fora! Bez żadnych multikont itp.
Czas? Różnie, naprawdę różnie. 4-8h dziennie - zazwyczaj 6 dni w tygodniu, jeden dzień przerwy. Oczywiście rozłożone na cały dzień, więc to nie tak do końca. Ale naprawdę było warto, efekty z każdym miesiącem rosły. Nawet przerosły moje oczekiwania. Szkoda, że tak to wszystko się potoczyło...
Teraz pewnie też da się koło 1500~ zł miesięcznie z tego wyciągać. Może nie ma takich serwisów, ale jest większe przebicie, bo nie uploaduje już tyle osób.


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - 0d0aaiie - 28-03-2013 20:36

Ja poswiecam codziennie pare h. Ten proces trwa przez tydzien moze troche dluzej, mozna powiedziec ze jak zrobie cos do stopnia wystarczajacego zeby cos zarobic to za pare dni i tak to zmienie badz ulepsze (w tym wypadku ulepszylem). Jednak nie sadze ze to czas stracony, co z tego ze inni robia w pare h i lepiej to co ja zrobilem w pare dni. Czlowiek sie uczy na bledach i probach albo sie w ogole nie uczy.


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - kleomenes - 28-03-2013 20:54

Jako, że zajmuje się głównie inwestycjami, to na jako takie zarabianie poświęcam tyle czasu ile zajmuje analiza i wpłata odpowiedniej ilości $ na dane konto, czasem wiąże się to z zakupem $ na różne procesory. O ile wpłata lub wymiana środków zajmuje niewiele czasu to analiza zabiera go dość dużo. Do tego staram się śledzić różne fora zajmujące się szeroko pojętym zarabianiem online Smile Tego nie da mi żaden monitor czy zapewnienia tak zwanych "liderów". Podsumowując, najwięcej czasu zajmuje mi czytanie for internetowych. Co do konkretnej ilości godzin to jest różnie, raz z doskoku, a raz cały dzień popijając kawę Lol