Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Frugo i Harlem Shake - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Frugo i Harlem Shake (/Temat-Frugo-i-Harlem-Shake-65638)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Frugo i Harlem Shake - Oliwa98 - 28-02-2013 21:36

W sensie że np. bluzke zieloną bo jest zielone Frugo?


RE: Frugo i Harlem Shake - badom - 28-02-2013 22:15

Oliwa98, nie Smile. Kolory Frugo to inaczej smaki Frugo. W skład jednego napoju wchodzi kilka smaków owoców, więc nazwany jest np. "czerwone Frugo", a nie "truskawkowo-wiśniowo-granatowe Frugo" Smile. Czyli trzeba kupić kilka/naście butelek różnych smaków i poumieszczać je gdzieś na filmie.


RE: Frugo i Harlem Shake - Stachu - 28-02-2013 22:49

Myślę, że te butelki, które nam chcą dać to różowe frugo. Dlaczego? KLIKNIJ TU Jak piszę, układali serce z 50.000 butelek różowego frugo (ZDJĘCIE). Nie oddali do sklepów, bo już były "używane". Pomyśleli, że zrobią konkurs. Pozdro Big Grin


RE: Frugo i Harlem Shake - badom - 28-02-2013 23:00

@UP, a różowe Frugo jest jakieś niedobre czy coś? Smile


RE: Frugo i Harlem Shake - Pawel Szamotulski - 01-03-2013 14:36

Radzę się spieszyć...


RE: Frugo i Harlem Shake - cinexik - 01-03-2013 16:11

a jak sie udowodni ile sie wazy?
beda to raczej szacunkowe wartosci i pewnie na nasza niekorzysc


RE: Frugo i Harlem Shake - BabyBuns - 01-03-2013 17:52

(01-03-2013 16:11)cinexik napisał(a):  a jak sie udowodni ile sie wazy?
beda to raczej szacunkowe wartosci i pewnie na nasza niekorzysc

Wagę wszystkich osób podajesz w mailu i wierzą Ci na słowo. Jednak jeśli skłamiesz i to grubo, to się pokapują Big Grin


RE: Frugo i Harlem Shake - KadoKa - 01-03-2013 19:26

na pytanie : czy to prawda żę każdy kto nagra harlem shake i wyśle na podany adres dostanie tyle frugo ile waży ? czy tylko osoby z najlepszym filmem? Bo na fanpage są 2 różne informacje. Odpowiedziano mi w ten sposób, cytat:
Cytat:Jeśli będzie w filmie dużo kolorów i dużo Frugo a film będzie wyraźny i pomysłowy to wyślemy



RE: Frugo i Harlem Shake - badom - 01-03-2013 19:35

@UP
Właśnie coś piszą na FB o tym, że to ma jakaś reklama Frugo być czy coś takiego. Jednak robi się coraz mniej kolorowo. Teraz nawet wspomnieli coś o konkurencji w konkursie.


RE: Frugo i Harlem Shake - Hub99ert - 01-03-2013 21:59

@Stachu, głupi jesteś i tyle.
Ja na tamte walentynki zgarnąłem 375 butelek Frugo, konkurs był też na zasadzie "ile ważysz, tyle dostajesz". Różne kolory. Niektórym wydaje się, że Frugo nie ma kasy na reklamę. Mylicie się. Frugo ma bardzo duże udziały w rynku napojów, więc $$ leci.