Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na stronie WWW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Zarabianie na stronie WWW (/Temat-Zarabianie-na-stronie-WWW-63090)

Strony: 1 2


RE: Zarabianie na stronie WWW - FutureShock - 07-08-2013 19:02

Killer, 6 tyś unikalnych użytkowników miesięcznie i takie wysokie zarobki? Kurcze, ja mam 50-60 tyś unikalnych użytkowników na miesiąc a 300zł to może w rok się nazbiera na adsense.


RE: Zarabianie na stronie WWW - v3XeR - 24-08-2013 16:20

(07-08-2013 19:02)FutureShock napisał(a):  Killer, 6 tyś
unikalnych użytkowników miesięcznie i takie wysokie zarobki? Kurcze, ja mam 50-60 tyś unikalnych użytkowników na miesiąc a 300zł to może w rok się nazbiera na adsense.

No to ja nie wiem co to za strona... nawet nie jest możliwe to co mówisz


RE: Zarabianie na stronie WWW - Admin - 24-08-2013 16:25

(07-08-2013 19:02)FutureShock napisał(a):  Killer, 6 tyś unikalnych użytkowników miesięcznie i takie wysokie zarobki? Kurcze, ja mam 50-60 tyś unikalnych użytkowników na miesiąc a 300zł to może w rok się nazbiera na adsense.

tak to jest jak ma się jeden banerek który jest niemal ukryty przed użytkownikami impreza wiesz o czym mówię


RE: Zarabianie na stronie WWW - mailmetrash - 14-06-2014 10:47

Banner trzeba tak zawsze robić, żeby zlewał się z tekstem artykułu i w ten sposób zachęcał do przypadkowego kliknięcia.