Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - timek41 - 07-01-2013 23:02

Serwis surveymad wypłaca jak najbardziej , zapraszam do zapisów, w zamian za refa Video tut jak na get-paid (pisać na PW). Surveyage testowany, ale myślę że również wypłaca , bo to praktycznie kopia surveymad.

2 wypłaty testowe , płaci Smile
[Obrazek: surveymad1.jpg]

nr2

[Obrazek: surveymad2.jpg]


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - maciejrosa - 07-01-2013 23:13

refWink


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Dax13 - 08-01-2013 03:06

Hm... wolno tu zmieniać IP? bo sobie zmieniłem i nie mogę wejść w offer walla i wyrzuca mnie do zakładki z kontatem do supportu...


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - poczmail - 08-01-2013 05:23

Nie zmieniaj... Wink


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - cedron - 08-01-2013 10:01

Czemu nie mogę ustawić danych osobowych, żeby zlecić wypłatę w surveywage.com ?
Wpisuje wszystkie dane naciskam potwierdź i znowu pojawiają sie puste pola na dane.Angry


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - darkmatthew - 08-01-2013 10:30

Ja moge,BTW
właśnie zleciłem wypłate Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - cedron - 08-01-2013 10:31

ani nie mogę sie zapisać do serwisu surveymad.com, ciągle pisze , że mail musi być ważny, a podaje nowego maila.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - cedron - 08-01-2013 10:37

powodem tych przyczyn była przeglądarka googlechrome. Nie polecam jej nikomu...


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 08-01-2013 11:03

Google chrome przy rejestracji faktycznie może sprawiać problemy, jednak już jeśli chodzi o wykonywanie tasków może niezmiernie ułatwić życie Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - mr. nobody - 08-01-2013 13:24

Zarejestrowałem się z refa Smile