Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka (/Temat-DotPay-pl-Problemy-z-wyplatami-Skargi-na-wykopie-Skasowanie-facebooka-62281)

Strony: 1 2 3


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - tomazzi - 23-05-2013 14:34

(23-05-2013 14:23)takisobie napisał(a):  Dotpay najwidoczniej ma jakieś problemy z płynnością bo jak można tłumaczyć fakt, że regularnie przez ostatnie pół roku za każdy miesiąc opóźniają się z wypłacaniem środków z smsy o 3-4 tygodnie (przez poprzednie lata tak nie było).

Dochodzi do śmiesznych sytuacji, że od cashbill, z którego teraz korzystam (polecam) dostałem np. wypłatę za kwiecień w ciągu 7 dni a od dotpay nadal nie mam wpłaty za marzec ... tak marzec nie kwiecień .... to jest śmiech na sali. Oczywiście bok jedynie przekazuje sprawę dalej i nie ma żadnej kompetentnej osoby w tej firmie, z którą można by się skontaktować i uzyskać termin wypłaty i czemu jest opóźnienie.

coraz więcej osób składa pozwy do sądu, jak tak dalej pójdzie to komornicy na ich kontach będą w kolejce stali by pościągać należności dla swoich klientów i oczywiście ich zarobek za te usługi


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - Admin - 26-05-2013 06:54

(23-05-2013 14:23)takisobie napisał(a):  Dotpay najwidoczniej ma jakieś problemy z płynnością bo jak można tłumaczyć fakt, że regularnie przez ostatnie pół roku za każdy miesiąc opóźniają się z wypłacaniem środków z smsy o 3-4 tygodnie (przez poprzednie lata tak nie było).

Dochodzi do śmiesznych sytuacji, że od cashbill, z którego teraz korzystam (polecam) dostałem np. wypłatę za kwiecień w ciągu 7 dni a od dotpay nadal nie mam wpłaty za marzec ... tak marzec nie kwiecień .... to jest śmiech na sali. Oczywiście bok jedynie przekazuje sprawę dalej i nie ma żadnej kompetentnej osoby w tej firmie, z którą można by się skontaktować i uzyskać termin wypłaty i czemu jest opóźnienie.

Nie jesteś jedyny, za marzec i kwiecień dotpay kilkaset zł mi zalega i mimo umowy jaką z nimi spisałem w której termin wypłat jest jasno określony (do 7 dni) to przeciągają to w nieskończoność, wkrótce dostaną fakturę za Maj i pewnie trzeci miesiąc będą zalegać...


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - Stworkowaty - 15-06-2013 16:55

Jest ktoś obeznany w temacie kto mógłby napisać jak teraz wygląda sprawa z DotPayem? : )


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - Admin - 15-06-2013 17:38

tak samo, na wypłaty zamiast tygodnia czeka się około 2 miesięcy.


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - Stworkowaty - 15-06-2013 18:13

Hmm, dziękuje Adminie.
A jakaś alternatywa z takim samym % prowizji znasz? Smile


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - Admin - 15-06-2013 19:40

Homepay, cashbill, generalnie wszędzie gdzie migrujesz powiedz że jesteś z dotpaya i jeśli zaproponują identyczne warunki to przeniesiesz się do nich.


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - killerw - 25-09-2013 14:39

Witam, jak w chwili obecnej jest z Dotpayem? Bo wcześniej nie przeczytałem tego posta i założyłem tam konto i uruchomiłem usługę sms premium?


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - Equalibrium - 25-09-2013 14:58

tak samo, uciekaj póki możesz.

~Banan (jestem u sandryTongue)


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - killerw - 25-09-2013 15:06

ale czy homepay i cashbill jest napewno pewny? czy znjacie jakiś inne?


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - Equalibrium - 25-09-2013 15:09

oba są pewne, z obiema firmami mam umowy i wypłacają regularnie raz w miesiącu
~Banan (jestem u sandryTongue)