Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków (/Temat-UWAGA-Payza-zablokowal-wyplaty-do-polskich-bankow-61468)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - HAUKA - 29-11-2012 14:01

tomazzi a jak chodzi Ci o te oszustwa to mówisz tylko o cofnięciach przelewów, czy coś jeszcze mam na myśli. Pytam oczywiście z ciekawości


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Kemp666 - 29-11-2012 14:48

a czy macie wiedze, czy można wypłacać nadal w bankomatach kartą Payza ? czy też zablokowali ?


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - GrzesiX - 29-11-2012 15:28

26.10 zlecilem wyplate 200$ z PC na Payze. Podejrzewam, ze lada dzien srodki moga pojawic sie w portfelu. Najlepiej anulowac w tym przypadku wyplate?


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - rayden - 29-11-2012 15:36

Myślę, że nie ma co panikować: "Withdraw funds by bank transfer has been temporarily...". Czyli trzeba czekać.


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - duzypawel - 29-11-2012 15:53

(29-11-2012 15:28)GrzesiX napisał(a):  26.10 zlecilem wyplate 200$ z PC na Payze. Podejrzewam, ze lada dzien srodki moga pojawic sie w portfelu. Najlepiej anulowac w tym przypadku wyplate?

nie wiem czy wiesz ale obecnie realizowane są wypłaty coś z ok 10.10 więc trochę Cię poniosło z tym 'lada dzień' Wink lada miesiąc czy 2 tudzież nawet 3 byłoby bardziej na miejscu Smile


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - GrzesiX - 29-11-2012 16:24

(29-11-2012 15:53)duzypawel napisał(a):  nie wiem czy wiesz ale obecnie realizowane są wypłaty coś z ok 10.10 więc trochę Cię poniosło z tym 'lada dzień' Wink lada miesiąc czy 2 tudzież nawet 3 byłoby bardziej na miejscu Smile

No to 2, gora 3 tygodnie. Nic jednak nie wniosles do tematu, co moglo by pomóc


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - tomazzi - 29-11-2012 16:27

(29-11-2012 14:48)Kemp666 napisał(a):  a czy macie wiedze, czy można wypłacać nadal w bankomatach kartą Payza ? czy też zablokowali ?

znajomy korzysta z payza, próbował wypłacić kartą z bankomatu to mu się pokazała informacja, że brak dostępnych środków na koncie, transakcja nie może zostać zrealizowana
a na koncie ma kilka k w pln


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - duzypawel - 29-11-2012 16:36

(29-11-2012 16:24)GrzesiX napisał(a):  
(29-11-2012 15:53)duzypawel napisał(a):  nie wiem czy wiesz ale obecnie realizowane są wypłaty coś z ok 10.10 więc trochę Cię poniosło z tym 'lada dzień' Wink lada miesiąc czy 2 tudzież nawet 3 byłoby bardziej na miejscu Smile

No to 2, gora 3 tygodnie. Nic jednak nie wniosles do tematu, co moglo by pomóc

ciężko Ci coś logicznego doradzić Smile

sam musisz zdecydować czy wolisz dostać wypłatę na PZ i później ją próbować wymienić na inny portfel czy wolisz anulować wypłatę na PC i dostać ją na inny portfel za kolejnych kilka miesięcy.


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Verb22 - 29-11-2012 16:47

Zajebichio. Ja mam szczęście..karta BB mi dochodzi 5 miesięcy, payze zablokowali, na weryfikacje stp czekam 4 tygodnie. no kurwa traktują nas jak bydło, nigdy nikogo nie oszukalem a oni mnie oszukują. Jest ktoś kto mi pomoże wymienić kase i jak to zrobić? Jak wypłacić..?

I czy to jest na zawsze czy tylko czasowo?


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - tomazzi - 29-11-2012 16:52

verb pisałem ci już kiedyś - korzystaj z liliontransfer Smile tam wymienisz środki na konto bankowe Smile
dla payza nie ma czy oszukali wszyscy, czy kilkuset
oszukało kilkuset - odpowiadają wszyscy, nikt nie umie ci odpowiedzieć na tą chwilę czy to stałe czy czasowe