Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
inv-club.com wypłaty instant 27% co 1 godziny (ŚWIEŻYNKA) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: inv-club.com wypłaty instant 27% co 1 godziny (ŚWIEŻYNKA) (/Temat-inv-club-com-wyplaty-instant-27-co-1-godziny-SWIEZYNKA-59845)

Strony: 1 2


RE: inv-club.com wypłaty instant 27% co 1 godziny (ŚWIEŻYNKA) - tomazzi - 13-10-2012 10:44

niby w FAQ jest informacja na ten temat :

After I make a withdrawal request, when will the funds be available on my ecurrency account?
Funds are usually available within 12 business hours.

zobaczymy czy do 12 h zrealizuje, na razie czekam a do 15 dojdą kolejne zlecenia, ciekawy jestem czy pójdą instant czy też trafią do pending


RE: inv-club.com wypłaty instant 27% co 1 godziny (ŚWIEŻYNKA) - aka - 13-10-2012 10:47

Mi już się zdaje że powoli zaczyna się robić scamem


RE: inv-club.com wypłaty instant 27% co 1 godziny (ŚWIEŻYNKA) - tomazzi - 13-10-2012 11:00

niby komuś wypłacili bo w statystykach ostatnia wypłata była twoja, a teraz jest ktoś inny
u mnie nadal w pending ponad 4$ po 15 kończy mi się depozyt więc ewentualna kwota trafi do pending i zobaczymy czy zrealizuje do 12 h


RE: inv-club.com wypłaty instant 27% co 1 godziny (ŚWIEŻYNKA) - tomazzi - 13-10-2012 16:31

wygląda na scam niestety
mi 1 wypłata wisi od godz 11 polskiego czasu, niby idą zlecone wypłaty suma wyplat wzrasta ale czy tak jest na prawdę to wątpię
zobaczę czy w deklarowanym czasie 12 otrzymam pieniądze będące w pending , jeśli nie to 100% scam


RE: inv-club.com wypłaty instant 27% co 1 godziny (ŚWIEŻYNKA) - tomazzi - 14-10-2012 07:22

serwis można uznać za scam w dosłownym tego słowa znaczeniu
deklarowane 12 h wypłat manual można sobie z ich strony chować, czekam 21 h, środków ani widu ani słychu, support milczy
wygląda na to, że czarny tydzień wydłuża się bo to kolejny program który jak szybko się pojawił tak szybko się zescamił, patrząc na monitory ma status PAING ale niech nikogo to nie zwiedzie bo wygląda, że monitor swoją dolę dostaje po to byle by jeszcze ściągnąć jakichś inwestorów by więcej właściciel zarobił i wtedy się zawinął, zwykłym osobom nie płacą na pewno sam jestem tego przykładam, dobrze iż nie zainwestowałem wiele więc i strata nie wielka Smile