Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! (/Temat-Offersmakers-Rob-oferty-i-zarabiaj-kase-lub-nagrody-59577)

Strony: 1 2 3 4


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - kpk25 - 02-11-2012 14:29

1700 punktów (zrobiłem około 170 ofert wartych po 10 punktów każda) Big Grin Oczywiście nie naraz, tylko po 10-15 ofert dziennie Wink Aż mnie zgasiło jak zobaczyłem że kasa wpłynęła na paypal'a Big Grin


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - sacrifice - 02-11-2012 14:36

i zero fraudów? ;o


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - kpk25 - 02-11-2012 14:53

Raczej fraud był Big GrinBig GrinBig Grin Ale skoro wypłacili to nie będę protestował Smile Ich sprawa. Wink


Odp: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - cash4offers.org - 02-11-2012 15:08

Nie zdziw sie jak kaza ci oddawac kase z cpalead, bo juz jeden zalozyciel pewnego serwisu tak mial. Ale zycze powodzenia w serwisie.
Sprzydal by sie tez pozadny skrypt a nie darmowka z neta Tongue


Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - kpk25 - 02-11-2012 15:20

A dlaczego mieli by mi kazać oddawać? Big Grin Raczej tej firmie każą jak coś...? ;]


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - sacrifice - 02-11-2012 17:18

pojawiły się głosy, że to scam ;x rzekomo kpk25 jesteś właścicielem tego serwisu. w przeszłości już wstawiałeś jeden i ludzie narzekali na brak wypłat..


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - kpk25 - 02-11-2012 17:45

(02-11-2012 17:18)sacrifice napisał(a):  pojawiły się głosy, że to scam ;x rzekomo kpk25 jesteś właścicielem tego serwisu. w przeszłości już wstawiałeś jeden i ludzie narzekali na brak wypłat..

Tak owszem kiedyś wstawiałem serwis bid2gifts, który znalazłem na innym forum o zarabianiu i faktycznie okazało się że przestał wypłacać po 2 tygodniach od powstania. ;/ Ten serwis puki co wypłaca, dlatego go wstawiłem i będę wstawiał więcej takich serwisów jak tylko otrzymam od nich wypłaty (testuję 4 firmy w tym momencie). Wink

P.S Nie wiem kto ci nagadał takich głupot że ja jestem adminem tej strony... To, że wrzucam jakaś nową firmę GPT to nie znaczy że jestem od razu jej właścicielem. ;]


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - Michał Bereszyński - 02-11-2012 17:56

Chyba serwis GPT a nie firmę.


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - sacrifice - 02-11-2012 18:16

wystarczy poszukać w necie.
poza tym znalazłem Twoje konto na zagranicznym forum gdzie wstawiałeś jeszcze jeden czy dwa inne serwisy podobne do tych. jednego z nich domena już na sprzedaż, a drugi to możliwe, że właśnie te bid2gifts.


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - yurko - 02-11-2012 18:39

1700 punktów to 100 dolarów nie 130. Właścicielem jest polak, 30 nie dostałem wypłaty, ze strony znikneła zakładka z zrealizowanymi wypłatami. Oprócz Twoich dowodów nikt nie potwierdził źe to wypłacalny serwis.