Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs (/Temat-CPM24-PL-OPINIA-Nowy-CPM-Dobre-stawki-i-prosty-interfejs-58043)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - tomazzi - 28-08-2012 09:23

również testuję, zobaczymy co to tutaj jest i jak jest
regulamin właśnie nie jest ciekawy, a szczególnie pkt które zacytowałeś milo też mi się ten zapis nie podoba


RE: Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - Admin - 28-08-2012 10:31

spokojnie do 2 dni będzie minimum to się okaże 1/15 osiągnięta


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - milo - 28-08-2012 11:35

Admin, no ale nawet jeśli osiągniesz minimum i zlecisz wypłate, ok wypłaci Ci. Ale jeśli ktoś poważnie będzie na tym zarabiał, ma na myśli kilka serwisów i sporo poleconych i tu nagle niespodzianka, konto zostało usunięte z kilkoma setkami zł. Administrator cpm24.pl może tak zrobić bo zgodziłeś się na to akceptując regulamin.


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - mistrzseo - 28-08-2012 11:35

A tam głupie gadanie bądźmy dobrej myśli że jakiś CPM zacznie działać . trzeba modlić się i być dobrej myśli a nie gadać głupoty że coś nie jest tak jak ma być.

Strona ma prosty Interfejs i się rozwija dopiero co wystartowała wy już krytykujecie. Ja wyświetlam ich reklamy i daj bóg aby byli jak najdłużej.
Minmum wyplaty tak jak w cpmprofit i prostota to lubie i daje na plus....

Powodzenia zycze cpm24 i dobrych zarobków dla wszystkichHuh


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - Admin - 28-08-2012 11:45

(28-08-2012 11:35)mistrzseo napisał(a):  A tam głupie gadanie bądźmy dobrej myśli że jakiś CPM zacznie działać . trzeba modlić się i być dobrej myśli a nie gadać głupoty że coś nie jest tak jak ma być.

Strona ma prosty Interfejs i się rozwija dopiero co wystartowała wy już krytykujecie. Ja wyświetlam ich reklamy i daj bóg aby byli jak najdłużej.
Minmum wyplaty tak jak w cpmprofit i prostota to lubie i daje na plus....

Powodzenia zycze cpm24 i dobrych zarobków dla wszystkichHuh

W sumie masz 100% racji, sam jestem nieco krytyczny, gdyż nie chcę robić sobie złudnej nadzieji że pojawił się godny następca cpmprofit.
Dołączam się do modlitwy.


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - milo - 28-08-2012 11:46

(28-08-2012 11:35)mistrzseo napisał(a):  A tam głupie gadanie bądźmy dobrej myśli że jakiś CPM zacznie działać . trzeba modlić się i być dobrej myśli a nie gadać głupoty że coś nie jest tak jak ma być.

Strona ma prosty Interfejs i się rozwija dopiero co wystartowała wy już krytykujecie. Ja wyświetlam ich reklamy i daj bóg aby byli jak najdłużej.
Minmum wyplaty tak jak w cpmprofit i prostota to lubie i daje na plus....

Powodzenia zycze cpm24 i dobrych zarobków dla wszystkichHuh


Głupie gadanie?
Przecież wszystko wynika z tego że zgadzasz się na to aby usunięto Ci konto jeśli będziesz miał sporo kasy.
Tak jest napisane w regulaminie.

Każdy tak jak Ty jest napalony na taki serwis... Bo nowy, bo będzie wypłacalny, bo wysokie stawki itd... A admin czeka tylko aż wyrolowac kilku i zarobić na nich troche kasy.
Taka prawda...

To nie jest żadna firma, tylko zwykły user, który mając 150 zł chce zrobić biznes, i jeszcze ten śmieszny regulamin...


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - milo - 28-08-2012 11:49

mistrzseo, specjalnie przed chwilą się zarejestrowałeś tylko po to żeby napisać coś pozytywnego o tym serwisie, jako jedyny ?


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - mistrzseo - 28-08-2012 11:51

"milo" pewnie jesteś konkurencją która nie zadąża w pozyskiwaniu reklamodawców dlatego tak sie wypowiadasz zazdrość Cię zżera.Lol

Nie zaponajmy że google Adsense tez ma w regulaminie że usuwa konto bez podania przyczyny. Jest to dobre rozwiązanie gdy nie chce się tłumaczyć oszustom co robią źle bądź klikają sztucznie w reklamy badz autosurf
4


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - milo - 28-08-2012 11:54

(28-08-2012 11:51)mistrzseo napisał(a):  "milo" pewnie jesteś konkurencją która nie zadąża w pozyskiwaniu reklamodawców dlatego tak sie wypowiadasz zazdrość Cię zżera.Lol

Nie zaponajmy że google Adsense tez ma w regulaminie że usuwa konto bez podania przyczyny. Jest to dobre rozwiązanie gdy nie chce się tłumaczyć oszustom co robią źle bądź klikają sztucznie w reklamy badz autosurf
4
facepalm
Prowadze dowcik.eu i tony-hawks.pl - czy to są konkurencyjne strony ?
Gdyby serwis był zaufany to bym zakupił jakies wejścia na strone bo mam pare zł na PayPalu....

A jeśli obawiasz się o te autosurfy to wystarczy że edytujesz regulamin i dodasz wpis że jest zakaz używania autosurfów itd.


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - zarabiarkaPL - 28-08-2012 11:57

poczekamy zobaczymy na razie kupiłem od nich reklamę jak sam wystawiam ich reklamę. Takze ich polecam poniewaz wynegcjowałem wyższa stawkę niż te 2zł