Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dollarsincome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dollarsincome (/Temat-Dollarsincome-57508)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dollarsincome - slonce - 16-08-2012 17:30

Ludzie macie sami ze sobą problemy... Big Grin strona ma tłumacza na język polski więc jak ktoś jest inteligentny to od razu bedzie wiedzieć gdzie kliknąć aby zarabiać... A edycja jest nie tylko od poprawiania błedów... Poza tym napisałam , że służę pomocą ale nie sknerusom lecz inteligentnym osobom ;P Nie jestem 'ON'. ;D troszkę kultury...


RE: Dollarsincome - lukisop - 17-08-2012 10:50

a ja mam tylko takie jedno pytanie czy masz jakieś dowody wypłat z tego serwisu ??
ps. jak masz to weź daj link chce se na nie zerknąć tylko i już wam nie przeszkadzam w tych zalotach (nie żebym chciał kogoś urazić oczywiście Smile )


RE: Dollarsincome - tommy003 - 17-08-2012 10:53

(17-08-2012 10:50)lukisop napisał(a):  a ja mam tylko takie jedno pytanie czy masz jakieś dowody wypłat z tego serwisu ??
ps. jak masz to weź daj link chce se na nie zerknąć tylko i już wam nie przeszkadzam w tych zalotach (nie żebym chciał kogoś urazić oczywiście Smile )

Na stronie w zakładce payouts są osoby wypisane, które dostały danego dnia wypłaty, z tego co widzę to codziennie wypłacają. Ja zarabiam prawie 2$ dziennie Big Grin Więc dużo. Zachęcam do mojego refbacka w dziale refback za pieniądze, zarobisz sobie troche Big Grin


RE: Dollarsincome - slonce - 17-08-2012 15:38

(17-08-2012 10:50)lukisop napisał(a):  a ja mam tylko takie jedno pytanie czy masz jakieś dowody wypłat z tego serwisu ??
ps. jak masz to weź daj link chce se na nie zerknąć tylko i już wam nie przeszkadzam w tych zalotach (nie żebym chciał kogoś urazić oczywiście Smile )

Hej, jeszcze nie mam dowodu bo sa ograniczenia co do zrealizowania wypłaty :/ na konto PayPal można zlecać co 20 dni wypłatę, dlatego jeszcze nie mam żadnego dowodu Sad ale juz w poniedzialek-wtorek zlecę swoją wypłatę i oczywiście podam dowód Wink Moja sponsorka otrzymała od nich kasę.

Mój rekord na dzien to 8,24$ oczywiście z poleconymi Smile


RE: Dollarsincome - KosikSquad - 17-08-2012 21:30

Możesz wytłumaczyć jak wykonywać te zadania ? Bo nie umiem się w tym połapać jakoś


RE: Dollarsincome - slonce - 18-08-2012 07:34

KosikSquad tam wszystko pisze co trzeba wykonac, zazwyczaj każde zadanie jest inne :/ Mam nadzieję , że wyświetla Ci się tłumacz... zazwyczaj polega to na tym aby np zarejestrować się na jakąś strone podac e-mail lub nick na który się zarejestrowało... albo polega to na kliknięciu na Facebooku w Like...


RE: Dollarsincome - lukisop - 20-08-2012 16:10

Ja mam jeszcze taki jeden problem bo mianowicie nie dostaję żadnych stron do przeglądania a jak już jakimś cudem dostanę to zawsze mi pisze w zadaniu anty botowym ( czy jakoś tak ) że mam wrong code ----> i tu moje pytanie jak wy to robicie że wam zalicza ??


RE: Dollarsincome - slonce - 20-08-2012 21:19

(20-08-2012 16:10)lukisop napisał(a):  Ja mam jeszcze taki jeden problem bo mianowicie nie dostaję żadnych stron do przeglądania a jak już jakimś cudem dostanę to zawsze mi pisze w zadaniu anty botowym ( czy jakoś tak ) że mam wrong code ----> i tu moje pytanie jak wy to robicie że wam zalicza ??

Pierwsze słysze cos takiego... Ja mam wgranego tłumacza do strony, jesli nie masz tłumacza to proponuje wpisac w google adres strony i zalogowac sie na tym adresie co ma tłumacza... Ja kilka zadan wykonałam i zaliczyło mi, wystarczy odczytac opis zadania co trzeba wykonac aby zaliczyło, kazde zadanie jest rozne, trzeba np sam nick wpisac albo e-mail albo wykpic konto premium albo co innego zrobic...


RE: Dollarsincome - lukisop - 21-08-2012 07:32

ale my się nie zrozumieliśmy chyba ja tez mam tłumacza ale on nic nie daje bo angielski znam dobrze i go nie potrzebuję ale mi chodzi o to sefrowanie po internecie czy coś takiego gdzie powinny pokazywać się oferty ( te strony za które płacą gdy się je kliknie ) i gdy już jakimś cudem 2 mi się pokazały gdy chciałem je zrobić to po odliczeniu czasu pokazało mi się zadanie np. 2+2 i gdy tam nacisnąłem 4 jako wynik równanie pokazało mi się wrong code


RE: Dollarsincome - slonce - 21-08-2012 07:47

No ja gdy wpisuje wynik dobry a pokazuje mi sie nie wiem czemu zły, to gdy pisze znowu np 3+1 wpisuje 4 i znowu jak źle wyszło to nadal wpisuję dobre wyniki az do skutku gdy zajarzy Big Grin Miałam tak juz kilka razy.