Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Loosemyway darmowy!!!!!!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik Loosemyway darmowy!!!!!!!!! (/Temat-Poradnik-Loosemyway-darmowy-57320)

Strony: 1 2


RE: Poradnik Loosemyway darmowy!!!!!!!!! - Filipus - 13-08-2012 13:36

Że tak się wtrącę, było na dole napisanie że własność należy do Loose tralall... że wszelkie prawa do rozpowszechniania zastrzeżone?


RE: Poradnik Loosemyway darmowy!!!!!!!!! - miniek9090 - 13-08-2012 13:43

[/quote]


Po 1 Ten poradnik nie ma Praw autorskich wię nie musze mieć zgody autora wiem mogę go zamieszczać wszędzie .A po drugie pisałem żeby nie pisać głupich komentazy dziekuje za uwage.



[/quote]

ten poradnik jest przestarzały ;p
Aktualizacja - Wersja: 25. 07.2012
i tak za bardzo się nikomu nie przyda Big Grin
w nowej wersji jest więcej informacji....


RE: Poradnik Loosemyway darmowy!!!!!!!!! - maximum32 - 13-08-2012 13:48



Po 1 Ten poradnik nie ma Praw autorskich wię nie musze mieć zgody autora wiem mogę go zamieszczać wszędzie .A po drugie pisałem żeby nie pisać głupich komentazy dziekuje za uwage.



[/quote]

ten poradnik jest przestarzały ;p
Aktualizacja - Wersja: 25. 07.2012
i tak za bardzo się nikomu nie przyda Big Grin
w nowej wersji jest więcej informacji....
[/quote]

Dziękuję miniek9090 za sprostowanie Wink)


RE: Poradnik Loosemyway darmowy!!!!!!!!! - just4now - 13-08-2012 14:02

[/quote]


Po 1 Ten poradnik nie ma Praw autorskich wię nie musze mieć zgody autora wiem mogę go zamieszczać wszędzie .A po drugie pisałem żeby nie pisać głupich komentazy dziekuje za uwage.



[/quote]

Nie znasz prawa, czy pod każdym utworem muzycznym musi być pisemne zastrzeżenie autorstwa?
Poza tym to nie istotne. Ukradłeś mój pomysł, moją pracę i jeszcze na niej zarabiasz.
A co do kłamstw, że poradnik jest płatny nie umiesz się nawet wytłumaczyć

Jesteś żałosnym złodziejem, mam nadzieję, że ten temat jak najprędzej zostanie zdjęty.
To plagiat i kradzież.


RE: Poradnik Loosemyway darmowy!!!!!!!!! - just4now - 13-08-2012 14:03

(13-08-2012 13:36)Filipus napisał(a):  Że tak się wtrącę, było na dole napisanie że własność należy do Loose tralall... że wszelkie prawa do rozpowszechniania zastrzeżone?

Jeśli znany jest autor tzw. "dzieła" nie musi pisemnie zastrzegać do niego sobie praw. I nawet nie chodzi tu o kwestie prawne, a o zwykłą uczciwość, a nie chęć zarabiania na cudzej pracy, jak właśnie robi to autor tematu :/


RE: Poradnik Loosemyway darmowy!!!!!!!!! - maximum32 - 13-08-2012 15:07

(13-08-2012 14:03)just4now napisał(a):  
(13-08-2012 13:36)Filipus napisał(a):  Że tak się wtrącę, było na dole napisanie że własność należy do Loose tralall... że wszelkie prawa do rozpowszechniania zastrzeżone?

Jeśli znany jest autor tzw. "dzieła" nie musi pisemnie zastrzegać do niego sobie praw. I nawet nie chodzi tu o kwestie prawne, a o zwykłą uczciwość, a nie chęć zarabiania na cudzej pracy, jak właśnie robi to autor tematu :/


Link został zmieniony. Pozdrawiam

Witam w Polsce Panie Loosemyway mogę zmienić ze nie jest on płatny. Nie usunę go.
Po 2 było odrazu zrobic haslo to jest stary poradnik ale dobry.



RE: Poradnik Loosemyway darmowy!!!!!!!!! - maximum32 - 13-08-2012 15:19

(13-08-2012 14:03)just4now napisał(a):  
(13-08-2012 13:36)Filipus napisał(a):  Że tak się wtrącę, było na dole napisanie że własność należy do Loose tralall... że wszelkie prawa do rozpowszechniania zastrzeżone?

Jeśli znany jest autor tzw. "dzieła" nie musi pisemnie zastrzegać do niego sobie praw. I nawet nie chodzi tu o kwestie prawne, a o zwykłą uczciwość, a nie chęć zarabiania na cudzej pracy, jak właśnie robi to autor tematu :/

Jeśli nie jest poradnik zarejestrowany jako sygnatura teskt jest nie ważny.


Poradnik Loosemyway darmowy!!!!!!!!! - Admin - 13-08-2012 17:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.