Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co myślicie o mypay.pl ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co myślicie o mypay.pl ? (/Temat-Co-myslicie-o-mypay-pl-57253)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - Filipus - 12-08-2012 12:38

Benek99, ciężko utrzymać ranking jakości powyżej 80%? Śmieszny jesteś, jak podajesz fałszywe dane to ciężko .; ) Ja mam ciągle powyżej 80% i nie narzekam .
Wypłaty.. może są opóźnienia ale czy prędzej czy później pieniądze znajdują się na Moim koncie.


Plusy rankingu?
+ Mniej fałszywych danych z "Naszej" strony.
+ Wystarczy że jedna na czternaście osób odbierze telefon i mamy ranking powyżej 80%.
+ Ranking sprawdzany co parę dni albo niemal codziennie.

Nic dodać, nic ująć. ; )


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - Szakoo - 12-08-2012 12:42

Jak najbardziej w porządku ,. Polecam Smile


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - benek99 - 12-08-2012 15:47

Filipus ale bronisz ten serwis ja pierdole.+ Mniej fałszywych danych z "Naszej" strony to chyba gorzej dla użytkowników a nie lepiej więc jak można to zaliczyc do plusów?.Rj przekonbinowany przedtem 100% z kazdej akcjii było teraz trzeba bardziej sie starac żeby mieć te 100%.Cieszyc sie z tego że rj sprawdzany codziennie beznadzieja.Trzeba być głupim żeby cieszyć się z utrudnień! pozatym mało akcjii ostatnio jest.Temat do zamknięcia bo wypowiedzi nudne i nic do tematu nie wniosły tylko zachwalacie nic więcej.(jak ktoś pracuje w firmie marketingowej to wiadomo że bedzie sobie chwalił do usranej śmierci)


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - sacrifice - 12-08-2012 16:09

jedyne co jest nie w porządku to to, że gry zalicza w kratke Smile - chodzi szczególnie o traviana. przy wykonywaniu tych samych zadań jednego dnia gre zaliczy, a drugiego nie. czyżby ktoś sobie przygarniał nasze grosze? my dostajemy tylko ok 10% tego co oni dostają za gry.. nie żebym narzekał, bo ja chce tylko żeby te gry zaliczało za każdym razem.
jeszcze pare tygodni temu było po 40 akcji na dzień, a teraz? ledwo 20.
jedna akcja od schoobera, jedna nokia, pare od cube.. ciekawe czemu na 4win jest więcej akcji od schoobera i dlaczego nie ma ich na mypay?


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - Filipus - 12-08-2012 16:13

Ponieważ ludzie dawali fałszywe dane i sponsorą to nie pasowało.
Czemu teraz jest mniej akcji? Wiele stron zakończyło któreś tam edycję, z czasem wrócą jak i ilość akcji. ; )


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - sacrifice - 12-08-2012 16:43

niestety Filipius, nie masz racji. z ciekawości zarejestrowałem się na innej stronie działającej na tej samej zasadzie i jest dużo więcej akcji od tych sponsorów. pomijając już fakt, że stawki są o min. 2x do 5x! większe. przykładowo 'u nas' za be2 dostajemy 12gr, a tam 55gr.. za pasaż 36gr z bonusem, tam 50gr. wszystkie akcje typu bonfree tam 40gr, gry za które dostajemy po 10-12gr tam mamy za 30gr, eh.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - Filipus - 12-08-2012 16:53

Pochwal się ową stroną. : ) Z chęcią zobaczę to o czym piszesz.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - sacrifice - 12-08-2012 17:08

zadania-internetowe.info ale coś im padło i nie działa, temat na forum pewnie jakiś o niej jest.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - Filipus - 12-08-2012 18:30

Przepraszam.. jestem na zadania internetowe i tam jakoś mi dużżżżo słabiej zalicza niż na MyPay. ; )
Był konkurs na nokie, nikomu nie zaliczyli rejestracji tylko po to żeby nie wypłacać kasy.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - miniek9090 - 12-08-2012 19:09

moim zdaniem , MyPay jest najlepszym tego typu serwisem Smile zarabia się szybko i łatwo oraz miesięcznie mozna zdobyć za aktywność nawet 70 złotych bonusu !!!ja narazie zarobiłem około 60 złotych , w tym wypłaciłem 34 złote Smile dziennie spędzam hmmm , 30 minut Smile